Prodej půdních prostor, bytů – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1VARIO VILA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Šumperská 1350, Uničov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou dřevěných montovaných domů na klíč. Naše dřevostavby představují snadno dostupné, ekologické, velmi příjemné a zdravé prostředí k bydlení. Stavíme od jednodušších domů až po vícegenerační objekty.

2TEKOREAL s.r.o.

Zaměřujeme se zejména na odkup půdních prostor a následnou výstavbu půdních bytů. V rámci prodeje nabízíme komplexní realitní, právní i finanční servis.

3DBEST s.r.o.

Provádíme projektovou činnost ve výstavbě, inženýrskou činnost, opravy a rekonstrukce rodinných a bytových domů ,novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy, revitalizaci panelových domů rekonstrukce koupelen a bytových jader, luxusní interiéry a koupelny, terasy a balkóny, speciální technologie,…

4BYTASEN, spol. s r.o.6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Kotěrova 1730/1b, Brno Bezdlužná

Správa, údržba a dražba nemovitostí bytového a komerčního charakteru.

5RealData spol.s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Veslařská 546/207, Brno-Pisárky

Jsme realitní kancelář, zařídíme prodej i pronájem bytů, domů, pozemků, atd. Specializujeme se na výstavbu a realizaci půdních bytů v Brně.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej půdních prostor, bytů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej půdních prostor, bytů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.