Prodej polystyrenu – Morava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1VENTILÁTORY, s.r.o.

Výroba a prodej ventilátorů a vzduchotechniky. Vyrábíme ventilátory nízkotlaké, středotlaké a transportní. Specializujeme se na výrobu ventilátorů pro teploty až do teploty 500°C. V naší nabídce je i ventilátor na přepravu polystyrénových částic.

2ARTSTYL-OKNA-DVEŘE-KAMENNÉ OBKLADY

Nabízíme okna, dveře a obklady z kamene.

3Rozehnal Přemysl - barvy, laky1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Brněnská 207, Mutěnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše firma je na trhu již od roku 1997. Máme na kontě desetitisíce zakázek a spokojených zákazníků po celé ČR. Od prvopočátku bylo našim hlavním cílem nabídnout našim zákazníkům zboží ve vysoké kvalitě za co možná nejnižší cenu a v co nejkratším termínu, proto jsme se soustředili hlavně na výrobky…

4MAREŠ s.r.o.

Brněnská 1087, Kuřim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme stavební materiály.

5Špaček Josef - stavebniny

Stavebniny, Zajistíme Vám přímé kamionové dodávky a přímé dodávky materiálu od některých výrobců s dopravou ZDARMA. Zajištění technické podpory od výrobců na Vaší stavbě. Provádění cenových návrhů Zašlete nám prosím Vaši cenovou poptávku ( viz. Cenová poptávka ) a my Vám ZDARMA vypracujeme cenovou…

6E-PREMIANT.CZ s.r.o. - E-stavebniny.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 268, Zastávka Bezdlužná

On-line prodej stavebních prvků a materiálů.

7PS Beton Machine s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 543, Brno - Modřice Bezdlužná

Zabývá se výrobou, prodejem a pronájmem stavebních strojů, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu. Ke všem strojům poskytujeme kompletní poradenskou službu.

8Pavliňák Petr, Ing. - železářství & stavebniny Pavliňák

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 859, Koryčany
Otevřeno do 17:00

Nabízíme maloobchodní prodej nářadí, hliníkových žebříků, plastových výrobků či eko-nádob a kanystrů, plastových sudů, spojovacího materiálu, zednického nářadí i stavebních koleček, vodoinstalačního materiálu, cementu a vápna, omítkových směsí, různých lepidel a sanitární omítky, polystyrenu i…

9MORAPRIM, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Leoše Janáčka 131, Luhačovice
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej polystyrenu, polyamidů a čisticích přípravků. Nabídka regranulace plastů. Výrobní program je založen na bázi vlastních originálních receptur a výrobních postupů.

10Stavebniny AVANT a.s.2 pobočky

Lhotská 1822/19, Šternberk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Maloobchod s polystyrenovými podhledy a stavebním materiálem, instalační materiál, vodovodní baterie a keramické obklady a dlažby.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej polystyrenu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej polystyrenu najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.