Prodej mirelonu – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1VR - TERM Mutěnice, s.r.o.1 pobočka

Provádíme průmyslové izolace tepelné, chladové, hlukové, protipožární, potrubí, vzduchotechniky, kotlů, nádrží, výměníkové stanice. Provádíme oplechování potrubí, těles pozinkovaným a hliníkovým plechem. Izolace potrubí a nádrží provádíme především pro průmyslové provozy a firmy.

2Chmelík-Trade.cz

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Unkovická 508, Žabčice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Stavebniny online s dopravou po celé ČR. Nabízíme stavební materiál a chemie, OSB desky, sádrokartony, fasády, tepelné izolace, izolační vata, polystyren, mirelon, obklady a dlažby. Elektrické ruční nářadí, řezačky na obklady, žebříky a štafle.

3VODATEX Olomouc s.r.o..1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Hodolanská 1230/16, Olomouc, Hodolany
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem s instalatérským a topenářským zbožím, tepelnou techniku. Vedeme velkoobchod. Nabízíme kotle, kamna, radiátory, bojlery a plastové rozvody, odpadní systémy, trubky. Prodej sanitární techniky, van, sprchové kouty a veškeré sanitární zboží.

4HEMAX, spol. s r.o.

Albrechtická 2160/39, Krnov, Pod…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Nabízíme technické izolace na bázi polyetylenu a vulkanizovaného kaučuku (MIRELON, KAIFLEX). Využití je pro úsporu energie, omezení hluku, vlhkosti, zvýšené požární ochrany, či lepší bezpečnosti, hygienické a ekologické nezávadnosti.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej mirelonu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej mirelonu najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.