Prodej exotických rostlin – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Molková Pavlína- České tropy

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Babice 558, Babice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme všechny odolné subtropické druhy rostlin pro exotickou zahradu, k bazénu, na terasu i do bytu. Pěstujeme a prodáváme mrazuvzdorné palmy i stromové juky, agave i banánovníky, bambusy, araukárie, trávovníky a další exotické rostliny.

2Mamutovina.cz

Mamutovina.cz, se sídlem Pod Mlýnem 308, 760 01, Zlín-Příluky, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 89293, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby neuvedené v…

4Podloucký Miroslav - Zahradnictví

Třída…, Hranice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej zasenice zeleniny, květiny na balkony i zahrady. Dále se orientujeme na prodej exotických ovocných stromů.

5Sláma Tomáš - pokojové palmy

Dovoz a prodej pokojových i venkovní palem, cycas i okrasných a exotických rostliny z Holandské květinové burzy nebo přímo od pěstitelů. Dále květináče, substráty, příměsi do substrátů a hnojiva. Služby spojené s realizací a údržbou rostlin.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej exotických rostlin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej exotických rostlin najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.