Příměstské, pobytové tábory – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání4 pobočky

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání je jedna z největších a nejstarších organizací v České republice, které se věnují environmentální výchově, vzdělávání a osvětě. Poskytujeme vícedenní ekologické výukové programy a letní tábory.

2CK Bohemian tour s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
nám. Dr. E. Beneše…, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pobytové zájezdy k Jaderskému a Středozemnímu moři a to zejména do zemí jako je Itálie a Chorvatsko a poznávací zájezdy do Irska a Norska. Dále i prodáváme lyžařské, lázeňské a sportovní zájezdy. Pořádáme i letní tábor v Itálii.

3Středisko volného času TYMY

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolská 70, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Středisko volného času p.o. Holešov nabízí volnočasové aktivity a akce pro děti a dospělé. Dále se zaměřujeme na kroužky pro děti a dospělé, dětské dny, keramické tvoření, fotbalové turnaje, narozeninové oslavy, karnevaly, besídky, pobytové akce pro děti a rodiče, příměstské a pobytové

4Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace2 pobočky

Provádí svou činnost částečně v objektu sportovní haly a jejího příslušenství. Významná část činnosti je realizována v zařízeních jiných organizací ve městě - Sportcentrum – DDM- pracoviště Vápenice 9, Dětské dopravní centrum Sportcentra – DDM a kondiční místnost. Sportcentrum jako největší…

5HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(137)
Zámecká 432, Koryčany Bezdlužná

Sportovní areál. Nabízíme pobyty v přírodním parku Chříby: tábory s ježděním na koni, angličtinou i keramikou, školy v přírodě, školní výlety, firemní akce, jezdecké kurzy, pobytové programy, cykloturistika, agroturistika. Specializujeme se na pobyty s jezdeckým výcvikem pro mládež.

6VOLEK JAROMÍR - ranch Rovná1 pobočka

Ubytování v chatové osadě se společným sociálním zařízením. Školy v přírodě, letní tábory nebo sportovní soustředění. Jízdy a výcvik na koních Hafling. Pobytové balíčky s výukou jízdy a pečováním o koně.

7Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace2 pobočky

Jaromíra Matuška 82…, Ostrava, Dubina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše středisko volného času nabízí zájmové kroužky ve sportovním, tanečním, technickém i výtvarném oboru. Organizujeme pobytové tábory. Pořádáme lyžařské výcviky, aerobic a další.


Firmy v dalších lokalitách


Příměstské, pobytové tábory v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Příměstské, pobytové tábory najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.