Celoroční provoz kempu – Morava

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1Gastro Gin s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(876)
Slovácká 195/46, Břeclav

Provozujeme autokemp a restauraci.

2Středová Miloslava

Horníkova 20, Brno Bezdlužná

Provoz databáze ubytovacích zařízení. Možnost rezervace hotelů, penzionů, chat, chalup, bytů nebo apartmánů, restaurací i kempů.

3DOMINO cz, o. p. s.

Provozujeme komunitní centrum pro rodinu. Rozvíjíme prosociální chování, grafomotorické funkce, komunikační schopnosti či získání správných hygienických návyků pomocí společenských i cvičných her a kroužků.

4Nevřiva Antonín - Ranch Nevada

4.6
★★★★★
★★★★★
(100)
Masarykova 456 , Buchlovice Bezdlužná

Provoz ranče s nabídkou ubytování v chatkách. Pořádáme dětské letní tábory, vyjížďky kočárem či vyjížďky na koních pro pokročilé jezdce a začátečníky. Dále poskytujeme výcvik jezdců a exkurze na ranči.

5Autokemp Fulnek - Jerlochovice1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fulnek 115, Fulnek Bezdlužná

Provozujeme autokemp, naší součástí jsou také privátní stáje pro ustájení vlastních koní s venkovní jízdárnou. Pořádáme dětské letní tábory s různou tématikou.

7Dům dětí a mládeže Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 370/31, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dům dětí a mládeže Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova,Dům dětí a mládeže Kyjov je školské zařízení, které zajišťuje volnočasové aktivity dětí, mládeže, jejich rodičů a ostatních zájemců. DDM je příspěvkovou organizací města Kyjova.Dům dětí a mládeže Kyjov provozuje rekreační středisko v…

8Langrová Blanka1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(228)
Dolní Věstonice 124, Dolní Věstonice

Provozujeme rekreační středisko a kemp v těsné blízkosti od Novomlýnské nádrže.

9Kemp Sport2 pobočky

Kemp Sport, se sídlem Pod strání, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 23, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 1990. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

10Obec Velká Kraš1 pobočka

Obec Velká Kraš, se sídlem Velká Kraš, 790 58, Velká Kraš, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Obec nebo městská část hlavního města Prahy. Založení v roce 1990. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Firmy v dalších lokalitách


Celoroční provoz kempu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Celoroční provoz kempu najdete 97 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 87 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Morava.