Přeprava traktorů – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1ARGUS Mikulov s.r.o.1 pobočka

Sedlec 308, Sedlec Bezdlužná

Provozujeme prodej a děláme servis zemědělské techniky značek Challenger a Pöttinger a Case a Steyr a také i Zetor.

2AUTODOPRAVA Richard Kubica, s.r.o.

Mojmírovo náměstí…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

V oblasti autodopravy poskytujeme kompletní služby nákladní autodopravy, zemní práce, přepravy zboží, stavebního materiálu a pronájem kontejnerů. Naši činnost zajišťujeme po celé České republice. Od počátku existence se zabývá autodopravou a zásobováním firem. Postupem času vznikla moderní…

3Havlík Jaromír - autodoprava, zemní práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sirotkova 7/312, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na kontejnerovou a nákladní dopravu, zemní a výkopové práce s pásovým minibagrem či traktorbagrem.

4STELO OIL spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(20)
Jilemnického 24/36, Olomouc Bezdlužná

Dodávky a montáž technologických zařízení. Dále i potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí, servis a revize ČS PHM, signalizace netěsnosti pro nádrže a potrubí, čištění a vložkování nádrží na závadné látky, benzín, naftu, stavební činnost, výkopové práce. Otevřeno nonstop.

5Lefler Ladislav - ZEMNÍ PRÁCE LEFLER

Naší hlavní činností je silniční motorová vnitrostátní nákladní doprava. Přepravu provádíme těmito vozy: Tatra 815 sklápěcí - 11t, Liaz 300 sklápěcí - 9t, MAN kontejner nosnost 5,5t s hydraulickou rukou Amco veba V 807N max nosnost 3t a max. dosah 7m při nosnosti 1t. Avia kontejner - 3t.

6FOS Opava, s.r.o.

Prodej manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. A to značek Balkancar, Desta a Still.

7Stanislav Moťka

Sobotín 35, Sobotín Bezdlužná

Stanislav Moťka, se sídlem Sobotín 35, 788 16, Sobotín, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1991. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně…

8Simkovič Rostislav

Provádíme zemní a výkopové práce, dodávky staveb, demolice staveb, převoz zeminy a sypkých materiálů, uložení na skládku. Dále k pronájmu vám nabízíme traktorbagr, bagr otočný a další. Technologická přeprava - Volvo, převoz strojů pod valníkem.

9Petr Fiurášek - Zemní a výkopové práce

Provádíme kompletní realizaci výkopových a zemních prací traktorbagrem JCB 3D v Moravskoslezském kraji a dále přepravu a dopravu jakéhokoliv materiálu za příznivé ceny dle dohody.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava traktorů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava traktorů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.