Přeprava skla – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1AUTODOPRAVA Richard Kubica, s.r.o.

Mojmírovo náměstí…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V oblasti autodopravy poskytujeme kompletní služby nákladní autodopravy, zemní práce, přepravy zboží, stavebního materiálu a pronájem kontejnerů. Naši činnost zajišťujeme po celé České republice. Od počátku existence se zabývá autodopravou a zásobováním firem. Postupem času vznikla moderní…

2Kupka Josef - autodoprava

Střední novosadská…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nákladní a kontejnerová autodoprava. Dále i dovoz písku, odvoz suti, stěhování, kácení a ořezy stromů, vyklízení bytů, půdních a sklepních prostor, objektů. Mimo jiné odvoz odpadů na skládku i sběrného dvora. Pronájem kontejnerů. Doprava dodávkou, rozvoz zboží a materiálu, odvoz a eko likvidace…

3ERTRANS, družstvo1 pobočka

Naše firma se zabývá převážně autodopravou ve stavebnictví. Náš vozový park disponuje sklopnými nákladními vozidly. Dále provozujeme kontejnerovou dopravu a provádíme zemní výkopové práce a terénní úpravy. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce a spokojenost našich zákazníků.

4Magic Bus, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Skaštice 153, Skaštice Bezdlužná

Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní přepravu osob autobusy Bova FHX 12-400 a Bova FHD 12-380. Uvnitř autobusů se nachází DVD, TV, kávovar, chladnička, sklopná sedadla nebo WC.

5Autodoprava J&J JANČÁLEK s.r.o.

Děrné 2, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravu materiálů sklopnými i plachtovými návěsy a soupravami. Nabízíme prodej náhradních dílů na nákladní automobily.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava skla v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava skla najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.