Překlady textů z/do ukrajinštiny – Morava

Překlady textů z/do ukrajinštiny jsou v oblasti Morava stále více žádané. Díky rostoucímu obchodnímu vztahu s Ukrajinou se stává nutností mít kvalitní překladatele, kteří dokážou přeložit texty rychle a přesně.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1ABACK linguistic consulting spol.s r.o.

Provádíme překlady a tlumočení do více než 30 jazyků. Jedná se o překlady němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ukrajinštiny, polštiny, japonštiny, čínštiny, finštiny, maďarštiny, portugalštiny, řečtiny, turečtiny, vietnamštiny, bulharštiny, rumunštiny, chorvatštiny,…

2CHICORY s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Skřivanova 9, Brno-Ponava
Otevřeno od 8:00

Zajistíme Vám kompletní překladatelský i tlumočnický servis. Provádíme překlady odborné i soudní. Nabízíme kompletní grafické zpracování dokumentů, korektury, lokalizace a dabing. Překládáme tyto jazyky - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, polština, ruština,…

3Vařechová Olga, Mgr. - ruština a ukrajinština

Trusovická 540, Bohuňovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Soudní překladatel a rodilá mluvčí nabízí vyhotovení překladů včetně ověřených. Dále nabízím překladatelství ruského a ukrajinského jazyka. Tlumočení ruského a ukrajinského jazyka. Odborná ruština a ukrajinština. Zajišťuji překlady ověřené, technické, obchodní. Doprovodné tlumočení.

4Oxford jazyková škola s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Palachovo nám. 620/1, Olomouc Bezdlužná

Firma působí v celé ČR. Pořádáme i jazykové kurzy pro firmy i veřejnost, individuální, skupinové, odborné, konverzační, přípravné k mezinárodním zkouškám. Mimo jiné nabízíme odpolední kurzy pro veřejnost, víkendové pobyty s angličtinou, překlady, tlumočení.

53Z Partners s.r.o.1 pobočka

Nabízíme poradenské a konzultační služby v oblasti legálního zaměstnávání, překlady a tlumočení, zprostředkování obchodu a služeb mezi Českou republikou a Ukrajinou.

6Mgr. Pavlína Špačková

Mgr. Pavlína Špačková, se sídlem Ukrajinská 1482/44, 708 00, Ostrava-Poruba, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7DROBÍLKOVÁ OKSANA Mgr.

DROBÍLKOVÁ OKSANA Mgr., se sídlem Cukrovarská 792, 667 01, Židlochovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

8Brno International Centre, s.r.o.

Organizujeme jazykové kurzy ruštiny, obchodní semináře a jazykové pobyty v RF. Provádíme překlady i tlumočení z ruštiny, ukrajinštiny, běloruštiny, angličtiny a němčiny. Vyhotovujeme obecné, odborné, úřední překlady a překlady se soudním ověřením.

9Oksana Zhyvachivska

Nabídka překladů a tlumočení z a do ruštiny a ukrajinštiny včetně soudních překladů.

10POMNĚNKA

Provádíme soudní překlady a tlumočení z ruského i ukrajinského jazyka i také naopak a máme nabídku poradenství v oblasti grantů z EU.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do ukrajinštiny v lokalitě Morava – detailní popis

Naštěstí existuje mnoho profesionálních překladatelů, kteří se specializují na překlady z/do ukrajinštiny a jsou schopni poskytnout kvalitní služby za rozumné ceny. Pokud hledáte spolehlivého překladatele, neváhejte kontaktovat některou z mnoha překladatelských agentur v oblasti Morava.