Překlady textů z/do ukrajinštiny – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1ABACK linguistic consulting spol.s r.o.

Provádíme překlady a tlumočení do více než 30 jazyků. Jedná se o překlady němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ukrajinštiny, polštiny, japonštiny, čínštiny, finštiny, maďarštiny, portugalštiny, řečtiny, turečtiny, vietnamštiny, bulharštiny, rumunštiny, chorvatštiny,…

2CHICORY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Skřivanova 9, Brno-Ponava
Otevřeno do 17:00

Zajistíme Vám kompletní překladatelský i tlumočnický servis. Provádíme překlady odborné i soudní. Nabízíme kompletní grafické zpracování dokumentů, korektury, lokalizace a dabing. Překládáme tyto jazyky - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, polština, ruština,…

3Vařechová Olga, Mgr. - ruština a ukrajinština

Trusovická 540, Bohuňovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Soudní překladatel a rodilá mluvčí nabízí vyhotovení překladů včetně ověřených. Dále nabízím překladatelství ruského a ukrajinského jazyka. Tlumočení ruského a ukrajinského jazyka. Odborná ruština a ukrajinština. Zajišťuji překlady ověřené, technické, obchodní. Doprovodné tlumočení.

4Oxford jazyková škola s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Palachovo nám. 620/1, Olomouc Bezdlužná

Firma působí v celé ČR. Pořádáme i jazykové kurzy pro firmy i veřejnost, individuální, skupinové, odborné, konverzační, přípravné k mezinárodním zkouškám. Mimo jiné nabízíme odpolední kurzy pro veřejnost, víkendové pobyty s angličtinou, překlady, tlumočení.

53Z Partners s.r.o.1 pobočka

Nabízíme poradenské a konzultační služby v oblasti legálního zaměstnávání, překlady a tlumočení, zprostředkování obchodu a služeb mezi Českou republikou a Ukrajinou.

6Brno International Centre, s.r.o.

Organizujeme jazykové kurzy ruštiny, obchodní semináře a jazykové pobyty v RF. Provádíme překlady i tlumočení z ruštiny, ukrajinštiny, běloruštiny, angličtiny a němčiny. Vyhotovujeme obecné, odborné, úřední překlady a překlady se soudním ověřením.

7Oksana Zhyvachivska

Nabídka překladů a tlumočení z a do ruštiny a ukrajinštiny včetně soudních překladů.

8POMNĚNKA

Provádíme soudní překlady a tlumočení z ruského i ukrajinského jazyka i také naopak a máme nabídku poradenství v oblasti grantů z EU.

9Hrdinková Ljubov, Mgr.

Nabídka služeb soudního tlumočení a překladů ukrajinského, ruského a polského jazyka.

10Ondrášková Karla, PhDr. CSc.

Nabízíme překladatelskou činnost a tlumočení z polštiny, ruštiny i ukrajinštiny. Možnost soudního tlumočení.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do ukrajinštiny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady textů z/do ukrajinštiny najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.