Překlady propagačních materiálů – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Šimků Lucie, Bc. - Školička HAPPi KyDS Brno

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Durďákova 363/55, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V příjemném a přátelském prostředí si děti užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády a budou rozvíjet své verbální, výtvarné, pohybové a sociální dovednosti. Jde o to děti hravou formou povzbuzovat a motivovat, nikdo však není do činností nucen. Jde nám o spokojené a šťastné děti! Náš dopolední…

2INDRA BRONISLAV

Překlady a zpracování technických anglických, německých a italských textů, zejména návodů k používání. Nabízím grafické práce. Poskytujeme osobní přístup a rychlé dodací lhůty. Součástí našich služeb je také lokalizace propagačních, technických, servisních a jiných materiálů.

3Jazykový a vzdělávací institut s.r.o.

Koželužská 796/20, Olomouc
Otevřeno do 17:00

Jazykové kurzy pro děti a dospělé a individuální výuku. Denní i pomaturitní studium anglického, německého, španělského a ruského jazyka. Mimo jiné firemní výuka a jazykové audity. Zajišťujeme překlady, tlumočení a korektury textů. Tvorba i metodických materiálů. Realizace projektů ESF.

4Liška Petr- LP Services Agency

Nabízíme komplexní organizační a produkční servis, zajištění public relations a tiskových konferencí, přípravu časových rozvrhů akcí, tlumočnické a překladatelské služby, reklamu na propagačních materiálech, tisk materiálů, pomoc při realizaci odborného programu a další služby.

5Hubáček Miroslav, Ing.

Zabývám se překlady esoterických knih a dalších materiálů.

6GOLD EAGLE s.r.o.

Zprostředkováváme obchody, tlumočení, proclení, servis v oblasti víz i průvodcovské služby v Číně. Dovážíme čaj, ženšen, ocel, LCD TV, textil, oleje, TCM, porcelán, elektro či spojovací materiál a dráty.

7IONA trans & press, s.r.o.

Nabízíme překladatelské služby. Poskytujeme překlady manuálů, smluv, norem, výročních zpráv, obchodní korespondence, propagačních materiálů a dalších.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady propagačních materiálů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady propagačních materiálů najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.