Plazmaterapie, léčba plazmou – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1P.F. art, spol. s r.o.

Gromešova 769/4, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chceme seznámit odbornou i laickou veřejnost s nejdůležitějšími a nejnovějšími terapeutickými informacemi, poznatky a studiemi, ale i s velmi starými zkušenostmi, prověřenými věky, často neprávem zašlapanými do země komerčními zájmy, polopravdami a marketingovými manipulacemi farmaceutických firem.

2Ludmila Kristýna Křenková - Studio Světla Kris

Kotěrova 880, Zlín Bezdlužná

Reflexní terapii a masáže: sportovní, rekondiční, medová detoxikační, baňkování, lávovými kameny, thajská nohou, olejovo solná, anticelulitidová, masáž obličeje. Dále provádím rekvenční terapie plazmovým generátorem, Metamorfní techniku.

3Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.- Lékařské centrum lázně

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Nádražní 203/16, Brno- střed
Dnes už má zavřeno

Lékařské centrum zdraví a estetické péče bylo založeno v roce 2007. Naše centrum Vám nabízí širokou nabídku specializací s nejlepší péčí a nadstandartními službami.

4HARMONY MEDICAL & WELLNESS s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Třasoňova 4502/26, Kroměříž Bezdlužná

Nabízíme profesionální péči o vaše tělo použitím nejmodernějších přístrojů. Svět relaxaxe, centrum zdraví a krásy, špičkové lékařské zázemí. Whirlpool, finskou a parní saunu a kryosaunu. Dále služby - kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, relaxační a sportovní masáže, solárium,…

5ADAM FOR YOU s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Dluhonská 1350/41, Přerov I-Město
Dnes už má zavřeno

Provozujeme relaxační centrum s nabídkou akupresury, reiki, solné jeskyně, masáží, bylinné parní či detoxikační lázně. Dále poskytujeme kosmetické služby a pedikúru.

6ADAM FOR YOU s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

Provozujeme relaxační centrum s nabídkou akupresury, reiki, solné jeskyně, masáží, bylinné parní či detoxikační lázně. Dále poskytujeme kosmetické služby a pedikúru.

7MUDr. Mlynářová Eva-kožní ambulance

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Prostorná 958/10, Ostrava, Mariánské… Bezdlužná

Provoz dermatologické ambulance. Mezi naše procedury patří vyhlazení vrásek různými metodami včetně botulotoxinu, provádíme také všeobecné kožní zákroky.

8Cellthera, s.r.o.- Klinika Cellthera

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Vídeňská 101, Brno Bezdlužná

Věnujeme se regenerativní medicíně a terapii pomocí kmenových buněk. Nabízíme poradenství v oblasti onemocnění pojivové tkáně, jako jsou artróza, záněty šlach a vazů nebo revmatoidní artritida.


Firmy v dalších lokalitách


Plazmaterapie, léčba plazmou v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Plazmaterapie, léčba plazmou najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.