Plastické, estetické chirurgie – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1MUDr. Ivan Justan- Plastická a estetická chirurgie1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého třída 659…, Brno-Královo Pole

Jsme plastická a estetická chirurgie a nabízí kompletní spektrum operací z plastické estetické chirurgie a dále plastiku prsou jako je zvětšení a zmenšení i také modelaci. Dále děláme plastiky nosu a plastická chirurgie břicha a liposukce a plastická operace víček a také vyhlazení obličeje.

2MUDr. David Štěpán

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Podpěrova 518/6, Brno-Medlánky Bezdlužná

Plastická chirurgie, MUDr. David Štěpán. Ambulance plastické chirurgie. Konzultace, ambulantní zákroky oboru plastické chirurgie, péče o pooperační jizvy. Středisko diagnostiky kožních pigmentací. Vyšetření mateřských znamének počítačovým dermatoskopem. Na zákrok nebo vyšetření jenutné se…

3BODY klinika plastické chirurgie s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Údolní 998/8a, Brno-Veveří Bezdlužná

Provádíme zákroky plastické chirurgie, zejména liposukce, zvětšení, zmenšení a modelace prsou, korekce nosu, boltců, víček i další zákroky. Zabýváme se také zákroky estetické dermatologie.

4MUDr. Petr Hýža

MUDr. Petr Hýža, PhD. je atestovaný plastický chirurg s licencí České lékařské komory a Britské lékařské komory – GMC; a v současnosti se specializuje především na operace estetické plastické chirurgie (od roku 2005) a rekonstrukční chirurgii prsu (od roku 2007). Ročně provádí stovky větších…

5MUDr. Luboš Dražan

Berkova 1204/34, Brno Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme služby plastické i také estetické chirurgie.

6MUDr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.

Berkova 1204/34, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kliniky plastické a dále i estetické chirurgie. Zabýváme se korekcí boltců, liposukcí, modelací prsou. Operace břišní stěny, nosu, očních víček, pokleslého čela, pokleslého obličeje, stydkých pysků, břišní stěny, profiloplastikou, zmenšením a zvětšením prsou.

7Medica Aesthetica s.r.o.

Okružní 4701, Zlín Bezdlužná

Provozujeme plastickou a estetickou chirurgii. Dále nabízíme laserovou terapii, korektivní dermatologii a lékařskou kosmetiku.

8Mrňa Libor, MUDr.

Prlovská 3860, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci plastického chirurga. Zaobíráme se estetickými úpravami v oblasti obličeje, tvarováním postavy, kožní chirurgií a léčebnými zákroky v oblasti ruky.

9Kučerová Lucie, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Berkova 1204/34, Brno Bezdlužná

Klinika plastické a estetické chirurgie, MUDr. Lucie Kučerová. Klinika plastické a estetické chirurgie je pracoviště s dlouhodobou tradicí s komplexní péčí, nejen v oblasti estetické chirurgie,ale i rekonstrukční chirurgie a chirurgie rozštěpových a vrozených vad, chirurgie ruky a chirurgie kožních…

10RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.1 pobočka

Provoz plastické chirurgie. Dále i laserové centrum a estetická dermatologie.


Plastické, estetické chirurgie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Plastické, estetické chirurgie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Plastické, estetické chirurgie najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.