Pískování zubů – Morava

Pískování zubů je moderní způsob, jak odstranit zubní plak a zubní kámen. Tento postup se provádí pomocí speciálního přístroje, který vysílá jemné písky na povrch zubů.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(27)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

2ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

3Ridere s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Minská 921/8, Brno
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Poskytuji služby praktické zubní lékařky a provádím instruktáž a odstranění zubního kamene ultrazvukem a také bělení zubů i fluoridace i dále pískování. Provádíme komplexní stomatologickou péči v oblasti prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie a chirurgie. V našem…

4ProClinic s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(39)
Skorkovského 2644/58, Brno-Židenice Bezdlužná

V našem zubním centru se postaráme o perfektní ošetření Vašich úst s použitím nejnovějších zubních přístrojů a techniky. Snažíme se o individuální přístup a ciltivou péči vedoucí ke spokojenosti pacientů.

5DENTA Comfort s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(26)
Havlíčkova 789/7, Kroměříž
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Soukromé stomatologické centrum nabízí odbornou péči specialistů v oboru ortodoncie, praktického zubního lékařství, parodontologie, stomatochirurgie, estetické stomatologie, pedostomatologie, prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie i dentální hygienistky.

6MUDr. Ondřej Vít

Rybkova 9, Veveří
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Moderní zubní ordinace.

7Kateřina Havlíková, DiS.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
U Pošty 14, Brno Bezdlužná

Ordinace dentalni hygieny, Kateřina Havlíková, DiS. Krvácí Vám dásně? Máte zubní kámen? Přijďte dřív, než bude pozdě. Prevence je tou nejlepší léčbou. Máte pigmenty na zubech? Nelíbí se Vám Vaše barva zubů? Máte citlivé zuby? Vždy se najde řešení pro Váš problém. Nově otevřená Ordinace dentální…

8KLINKOVSKY s.r.o.- Klinkovská Zuzana MUDr., Klinkovský Zdeněk MUDr., Klinkovská…

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 773, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexních sanací chrupu, specializované ošetřování kořenových kanálků, zhotovování keramických korunek a můstků vč. bezkovových zirkonových konstrukcí CAD/CAM technologií. Dále zavádíme implantáty, kde máme 17 let zkušeností. Mezi naše další úkony patří bělení zubů, technika Vector a…

9Aneta Chmelová DiS.

5.0
★★★★★
★★★★★
(104)
Ječná 1231/31, Brno
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provozuji ordinaci dentální hygieny. Provádím odstranění zubního kamene, pískování zubů, recall, dentální šperk, bělení zubů.

10Hana Chmelařová, DiS.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Masarykova 48, Rajhrad Bezdlužná

Nabízím dentální hygienu. Provádím vstupní a kontrolní vyšetření, pískování zubů, dentální hygienu u dětí, bělení a pečetění zubů, ošetření citlivých krčků a dentální šperk.


Firmy v dalších lokalitách


Pískování zubů v lokalitě Morava – detailní popis

Písek odstraňuje zubní plak a zubní kámen, které se mohou hromadit na zubech a způsobovat záněty dásní a zubní kaz.

Pískování zubů je velmi účinné a bezbolestné. Tento postup je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít zdravé a krásné zuby. Pískování zubů se doporučuje provádět pravidelně, a to minimálně dvakrát ročně.

v oblasti Morava je možné pískování zubů provést u zubního lékaře. Tento postup je součástí preventivní péče o zuby a je zahrnut do běžného zubního ošetření. Pokud má pacient problémy s krvácením dásní, zubním kamenem nebo zubním kazem, může být pískování zubů doporučeno častěji.

Při pískování zubů se používají speciální písky, které jsou jemné a neagresivní k zubní sklovině. Písek se aplikuje na povrch zubů pomocí speciálního přístroje, který vysílá písek pod vysokým tlakem. Písek odstraňuje zubní plak a zubní kámen, které se hromadí na zubech a mohou způsobovat záněty dásní a zubní kaz.

Pískování zubů má několik výhod oproti jiným způsobům čištění zubů. Mezi hlavní výhody patří:

1. Účinnost - pískování zubů odstraňuje zubní plak a zubní kámen velmi účinně.

2. Bezbolestnost - pískování zubů je bezbolestné a neinvazivní.

3. Prevence - pískování zubů je součástí preventivní péče o zuby a pomáhá předcházet zánětům dásní a zubnímu kazu.

4. Krása - pískování zubů pomáhá udržovat zuby krásné a bílé.

v oblasti Morava je pískování zubů běžnou součástí zubního ošetření. Pacienti se mohou obrátit na svého zubního lékaře a domluvit si termín pro pískování zubů. Tento postup je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít zdravé a krásné zuby.