Pískování zubů – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

2ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

3Ridere s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Minská 921/8, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby praktické zubní lékařky a provádím instruktáž a odstranění zubního kamene ultrazvukem a také bělení zubů i fluoridace i dále pískování. Provádíme komplexní stomatologickou péči v oblasti prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie a chirurgie. V našem…

4ProClinic s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Skorkovského 2644/58, Brno-Židenice Bezdlužná

V našem zubním centru se postaráme o perfektní ošetření Vašich úst s použitím nejnovějších zubních přístrojů a techniky. Snažíme se o individuální přístup a ciltivou péči vedoucí ke spokojenosti pacientů.

5DENTA Comfort s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Havlíčkova 789/7, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromé stomatologické centrum nabízí odbornou péči specialistů v oboru ortodoncie, praktického zubního lékařství, parodontologie, stomatochirurgie, estetické stomatologie, pedostomatologie, prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie i dentální hygienistky.

6MUDr. Ondřej Vít

Rybkova 9, Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Moderní zubní ordinace.

7KLINKOVSKY s.r.o.- Klinkovská Zuzana MUDr., Klinkovský Zdeněk MUDr., Klinkovská…

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Smetanova 773, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexních sanací chrupu, specializované ošetřování kořenových kanálků, zhotovování keramických korunek a můstků vč. bezkovových zirkonových konstrukcí CAD/CAM technologií. Dále zavádíme implantáty, kde máme 17 let zkušeností. Mezi naše další úkony patří bělení zubů, technika Vector a…

8MUDr. Markéta Halířová

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Tvorkovských 876, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ortodontické ordinace - léčba fixními a snímacími rovnátky, ordinační bělení a pískování zubů, profesionální čištění zubů.


Firmy v dalších lokalitách


Pískování zubů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pískování zubů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.