Partnerská problematika – Morava

Partnerská problematika je téma, které se týká mnoha lidí v oblasti Morava i v celém světě. Vztahy mezi partnery mohou být náročné a složité, ať už se jedná o manželství, dlouhodobý vztah nebo novou známost.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Hušková Jana, Ing.

Nabízím terapeutická sezení a to vedená metodou EFT. EFT se řadí se mezi světově uznávané techniky spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. Autorem metody je Američan Gary Craig, který navázal na práce renomovaného amerického psychologa dr. Rogera Callahana. EFT je zkratka z…

2PhDr. Marie Vignatiová, psychologická poradna pro děti, dospělé a rodinu

Hlavní činností naší poradny z Brna je diagnostika a vedení problémů osobních a pracovních, problémů výchovných a výukových, potíží v rodinném a partnerském životě či poradenství k volbě studia. Nabízíme psychoanalytické konzultace.

3Hytych Roman, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mrkosova 2437/35, Brno-Židenice Bezdlužná

PhDr. Roman Hytych, Ph.D. - Jako psycholog a psychoterapeut jsem tu hlavně pro ty, kdo zápolí s náročným životním obdobím. Ať už jste se ocitli ve slepé uličce vašich vztahů nebo vás trápí jiný psychický problém, řešením by pro vás mohla být psychoterapie.

4PhDr Tomáš Novák - Psychologické poradenství

Nabízím psychologické poradenství a to na bázi vlídné asertivity v manželských a také rodinných problémech. Dále poskytuji rozvodové poradenství a to včetně péče o děti.

5MUDr. Eva Ungerová

3.9
★★★★★
★★★★★
(112)
Palackého třída 250…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:30

Zdravotnické zařízení MUDr. Evy Ungerové bylo založeno v r. l999, kdy byla otevřena neurologická ambulance, ve které pacienti byli ošetřeny jednak po stránce celého neurologického spektra chorob, ale hlavně se specializovala na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku. Neurologie a…

6Modrá linka, z. s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Anenská 10/10, Brno - Staré Brno Bezdlužná

Nonstop linka důvěry, osobní krizová poradna, pomoc rodinám v rozvodu, vzdělávání. Linka důvěry funguje nepřetržitě a obrátit se na ni mohou všichni lidé, kteří potřebují pomoci s obtížnými životními situacemi.

7Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Náhonu 5208, Zlín Bezdlužná

Snažíme se pomáhat rozpoznávat a řešit příčiny a důsledky osobních, partnerských nebo rodinných problémů a krizí. Podporujeme obnovení psychické rovnováhy a uplatnění vlastních sil. Nabízíme sociálně-psychologické a psychoterapeutické služby. Provozujeme intervenční centrum, dále centrum mediace.

8Ceragem Centrum Brno

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Hybešova 18, Staré Brno
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Světově nejlepší partner v péči o zdraví. Zdravá páteř je základem našeho zdraví. Naše zdraví je základem našeho štěstí. Poznejte Ceragem Master V3, pečujte o svoji páteř a své zdraví a prožívejte naplněný a šťastný život. Ceragem je vedoucím výrobcem vysoce kvalitních termálních masážních lehátek.…

9Psychologické poradenství a terapie Mgr. Ing. Alena Bilošová

Psycholgické poradentsví Mgr. Aleny Bilošové nabízí psychologické poradenství a individuální terapii lidem v tíživé životní situaci jako je například ztráta blízkého či rozchod s partnerem, dále pro všechny, pro které je důležité sebepoznání a osobní rozvoj.

10Růžičková Monika, Mgr.

Poskytujeme psychologické a také psychoterapeutické pomoci při řešení partnerských a manželských i také rodinných a dále i osobních problémů.


Firmy v dalších lokalitách


Partnerská problematika v lokalitě Morava – detailní popis

Následující seznam shrnuje některé z nejčastějších problémů, se kterými se partneři mohou potýkat:

1. Komunikace - nedostatečná nebo neefektivní komunikace může vést k nedorozuměním a konfliktům.

2. Nedostatek času - hektický životní styl může vést k tomu, že partneři nemají dostatek času pro sebe navzájem.

3. Nevěra - nevěra může být velmi bolestivá a může způsobit vážné problémy vztahu.

4. Finanční problémy - peníze mohou být zdrojem napětí a stresu v partnerském vztahu.

5. Rozdílné zájmy a cíle - pokud partneři mají rozdílné zájmy a cíle, může to vést k neshodám a konfliktům.

6. Nedostatek intimitního života - nedostatek sexuálního života může vést k frustraci a nespokojenosti.

7. Rodičovství - rodičovství může být náročné a může vést k napětí vztahu.

8. Nedostatek důvěry - nedostatek důvěry může vést k podezíravosti a narušit vztah.

9. Konflikty s rodinou a přáteli - konflikty s rodinou a přáteli mohou vést k napětí vztahu.

10. Nedostatek podpory - nedostatek podpory může vést k pocitu osamělosti a nespokojenosti.

Je důležité si uvědomit, že partnerské problémy jsou běžné a že existuje mnoho způsobů, jak je řešit. Partneři by měli být otevření a upřímní k sobě navzájem a měli by se snažit najít společné řešení. Pokud se partneři necítí schopni řešit problémy sami, mohou vyhledat pomoc odborníka, jako je terapeut nebo poradce. v oblasti Morava existuje několik organizací a institucí, které nabízejí podporu a poradenství v oblasti partnerských vztahů.