Ošetření drápků mazlíčků – Morava

Ošetření drápků mazlíčků je důležitou součástí péče o zdraví a pohodu domácích zvířat. v oblasti Morava se mnoho majitelů psů a koček snaží pravidelně ošetřovat drápky svých mazlíčků, aby se předešlo možným zdravotním problémům a zraněním.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MVDr. Petra Stupková

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Tererova 1, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 19:00

Veterinární ordinace je poskytuje kvalitní a komplexní veterinární péči Vašim mazlíčkům. Každý člen našeho týmu vlastní nejedno domácí zvířátko a to dodává veterinární péči o pacienty jiný rozměr. Léčíme totiž Vaše zvířata jako by byla naše vlastní.

2MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

3MVDr. Jan Zobač

4.9
★★★★★
★★★★★
(42)
Bučovská 155 , Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme provozování a služby veterinární ordinace. Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni.

4Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Otevřeno do 17:00

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

5MVDr. Lucie Hruzíková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo nám. 421, Vizovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci. Dále poskytuji preventivní, léčebnou a poradenskou činnost pro malá zvířata včetně prodeje krmiv a antiparazitárních přípravků. Nabízím i vakcinace, čipování, ošetření drápků, uší a análních žlázek, odstranění zubního kamene ultrazvukem či vyšetření moče a trusu.

6MVDr. Mládková Petra - všeobecná veterinární činnost1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Družstevní 675, Slušovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytuji preventivní péči, čipování, ošetření drápků, diagnostiku a léčbu chorob. Dále zajišťuji vyšetření krevních skupin, seropozitivity viróz koček, hospitalizaci a pooperační pozorování. Provádím i císařské řezy, torze žaludku, kastrace i odstraňování nádorů. Nabízím poradenskou činnost.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření drápků mazlíčků v lokalitě Morava – detailní popis

Existuje několik způsobů, jak ošetřit drápky mazlíčků. Jedním z nejčastějších je použití speciálních kleští na drápky, které jsou k dispozici v obchodech se zvířecími potřebami. Tyto kleště mají ostré čepele, které umožňují přesné a bezbolestné oříznutí drápků. Při použití kleští je důležité dbát na to, aby se nedostaly do kontaktu s cévami a nervy v drápcích, což by mohlo způsobit krvácení a bolest.

Další možností je použití brusky na drápky, která umožňuje postupné a jemné obrušování drápků. Tento způsob je vhodný pro mazlíčky, kteří mají velmi tvrdé a silné drápky, které nelze snadno oříznout kleštěmi. Při použití brusky je důležité dbát na to, aby se nedostala příliš hluboko do drápků a nezpůsobila tak bolest a krvácení.

Pro majitele mazlíčků, kteří si nejsou jisti, jak správně ošetřit drápky svých zvířat, je nejlepší obrátit se na veterináře. Ti mají potřebné znalosti a zkušenosti a mohou pomoci s ošetřením drápků bezpečným a bezbolestným způsobem.

v oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik a ordinací, které nabízejí služby ošetření drápků mazlíčků. Tyto kliniky mají k dispozici nejen potřebné nástroje, ale také kvalifikované veterináře, kteří mají zkušenosti s ošetřením drápků různých druhů zvířat.

Výběr správného způsobu ošetření drápků závisí na konkrétním zvířeti a jeho potřebách. Je důležité dbát na to, aby bylo ošetření provedeno bezpečně a bezbolestně a aby se předešlo možným zdravotním problémům a zraněním.

Ošetření drápků mazlíčků v oblasti Morava:

1. Použití kleští na drápky
2. Použití brusky na drápky
3. Ošetření u veterináře
4. Důležitost bezpečného a bezbolestného ošetření
5. K dispozici veterinární kliniky a ordinace v oblasti Morava.

Celková délka: 1300 znaků.