Ortopedie – Morava

Ortopedie je lékařský obor, který se specializuje na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového aparátu. Tento obor se zabývá zejména kostmi, klouby, svaly a šlachami.

1–10 firem z 312 nalezených Filtry

1ORTOPEDIE Wellnerova s.r.o. – MUDr. Miroslav Dostál

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1322/3b, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ortopedii pro děti a dospělé. Našim pacientům poskytujeme komplexní ortopedickou péči i speciální výkony. Provádíme ultrazvuk kojeneckých kyčlí, ultrazvuk pohybového aparátu a aplikaci rázové vlny. Ultrazvuk dětských kyčlí provádíme vždy v pondělí 8:00–11:30 a 12:30–14:00. Akutní…

2Horňácká lékárna s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu ve Velké nad Veličkou. V našem sortimentu naleznete léky, čaje, doplňky stravy, vitamíny, kosmetiku, přípravky pro péči o dutinu ústní, veterinární přípravky a mnoho dalších zdravotnických prostředků. Navštivte naši lékárnu nebo náš e-shop lékárna Gabriela.

3Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

4Zdravotní starostlivost

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Františkánská 332, Uherské Hradiště
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem zdravotnických potřeb. Nabízíme vám kvalitní rehabilitační pomůcky, kompenzační pomůcky, pomůcky pro pacienty s inkontinencí a se stomií, pomůcky pro onkologické pacienty a mnoho dalších pomůcek. Vydáváme zdravotnické potřeby na poukazy a e-poukazy.

5Lékárna Na Poště

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Svitavská 1018/1, Blansko
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naleznete nás na okraji pěší zóny, na křižovatce Svitavská a Smetanova ulice. Naleznete u nás širokou nabídku v oblasti potravinových doplňků, lékárenské kosmetiky, volně prodejných léků i léků na lékařský předpis. Naši nabídku rozšiřuje i oddělení prodeje rehabilitačních a ortopedických pomůcek.

6Zelená lékárna - Mgr. Petr Byrtus3 pobočky

Zabýváme se prodejem veškerých léčiv, homeopatik a čajů. Zaměřujeme se na prodej kosmetiky Vichy, zdravotní obuvi a zdravotního materiálu.

7Anesteziologie Morava s.r.o. (Kyjov)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykovo náměstí…, Kyjov Bezdlužná

Specializovaná ambulantní péče

8Angiologie Opava s.r.o. - Cévní a interní ambulance

Popská 222/11, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme cévní a interní ordinaci v Opavě. Cévní Opava Vám nabízí služby komplexní cévní diagnostiky, léčbu a dispenzarizaci pacientů.

9Anesteziologie Morava s.r.o. (Hodonín)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Velkomoravská 2352…, Hodonín Bezdlužná

Anesteziologie a intenzivní medicína.

10Ivičičová s.r.o. - Ortopedická obuv a vložky

3.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Gebauerova 580/5, Brno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Ortopedická obuv a vložky.Ortopedická obuv a ortopedické vložky - nabízíme výrobu a opravy ortopedické obuvi. Zhotovíme individuální a speciální ortopedické vložky na míru systémem DigiMed. Provádíme úpravu standardní obuvi. Jsme distributor dětské obuvi DZO a firmy Ergon.


Firmy v dalších lokalitách


Ortopedie v lokalitě Morava – detailní popis

Ortopedie se věnuje jak akutním, tak i chronickým problémům, které mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou úrazy, vrozené vady nebo degenerativní onemocnění.

v oblasti Morava je ortopedická péče poskytována v místní nemocnici, kde pracují odborníci s dlouholetou praxí. Pacienti z Moravaa a okolí se zde mohou setkat s ortopedickými specialisty, kteří se věnují různým oblastem ortopedie, jako jsou například:

1. Artroskopie - diagnostické a terapeutické zákroky na kloubech pomocí endoskopu.

2. Endoprotetika - chirurgické řešení výměny kloubu za umělý.

3. Osteosyntéza - chirurgické spojení kostí pomocí šroubů, drátů nebo hřebů.

4. Rehabilitace - poskytování fyzioterapie a dalších rehabilitačních metod pro zlepšení pohyblivosti a funkčnosti pohybového aparátu.

5. Traumatologie - léčba akutních poranění kostí, kloubů a svalů.

Ortopedie je důležitý obor, který pomáhá lidem s různými problémy pohybového aparátu. v oblasti Morava jsou pacienti v dobrých rukou, protože zde pracují odborníci s dlouholetou praxí, kteří se věnují různým oblastem ortopedie. Díky moderním diagnostickým a terapeutickým metodám jsou pacienti schopni získat rychlou a efektivní pomoc při řešení svých zdravotních problémů.