Oprava zubní protézy – Morava

Oprava zubní protézy je proces, kterým se zubní protéza opravuje a obnovuje její funkčnost. Tento proces může být prováděn zubním technikem nebo zubařem a zahrnuje několik kroků.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Barnetová Drahomíra

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Janáčkova 42510a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…

2Štourač Antonín

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, výroba a opravy stomatologických náhrad, můstků, protéz. Práce na implantátech.

3Raszková Jana

Kvítková 124, Zlín Bezdlužná

Provozujeme zubní laboratoř. Dále provádíme fixní a celkové náhrady. Nabízíme opravy protéz.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zubní protézy v lokalitě Morava – detailní popis

1. Vyšetření protézy - před samotnou opravou je nutné provést důkladné vyšetření protézy. Zubař nebo zubní technik zkontroluje stav protézy a určí, jaké opravy jsou nezbytné.

2. Odstranění starého materiálu - pokud je potřeba opravit poškozenou část protézy, je nutné nejprve odstranit starý materiál. To se obvykle provádí pomocí speciálních nástrojů.

3. Příprava nového materiálu - po odstranění starého materiálu je nutné připravit nový materiál. To může zahrnovat vytvoření nového zubu nebo nanesení nové vrstvy materiálu na poškozenou část protézy.

4. Oprava protézy - po přípravě nového materiálu se provádí samotná oprava protézy. Zubař nebo zubní technik aplikuje nový materiál na poškozenou část protézy a pečlivě ho upravuje, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku.

5. Kontrola a úpravy - po dokončení opravy se provádí kontrola protézy a případné úpravy. Zubař nebo zubní technik zkontroluje, zda je protéza správně umístěna a zda se správně přizpůsobuje ústům pacienta.

Oprava zubní protézy je důležitý proces, který umožňuje pacientům s poškozenými nebo ztracenými zuby vrátit se k normálnímu fungování ústní dutiny. v oblasti Morava je možné provést opravu zubní protézy u zubařů a zubních techniků, kteří jsou k dispozici v místních zdravotnických zařízeních. Pokud máte problémy se svou zubní protézou, neváhejte kontaktovat svého zubaře nebo zubního technika a domluvit si schůzku na opravu.