Odběry, vyšetření krve malých zvířat – Morava

Odběry a vyšetření krve malých zvířat jsou nezbytnou součástí veterinární péče. v oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí tuto službu.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

2MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířata

4.7
★★★★★
★★★★★
(78)
Palackého třída…, Brno-Řečkovice
Otevřeno do 18:00

Veterinární ordinace v Brně, Řečkovicích. Zajišťujeme léčebnou a preventivní činnost v oboru malých zvířat. Interna, gynekologie, chirurgie měkkých tkání, provádění vakcinace psů, koček, fretek a drobných hlodavců, čipování a vystavování pasů pro zvířata, odstranění zubního kamene ultrazvukem, RTG,…

3MVDr. Michal Vítek- Veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelské nám. 103/31, Hustopeče
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinář MVDr. Michal Vítek poskytuje společně s veterinářem MVDr. Jiřím Kuncem klinické vyšetření malých zvířat, laboratorní vyšetření krve, rentgenové vyšetření, sonografické vyšetření, očkování, mikroskopické vyšetření, ultrazvukové čištění zubního kamene, cytologické vyšetření, prodej krmiv a…

4MVDr. Pospíšil Ivo - Soukromá veterinární ošetřovna

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Dědická 680/27a , Vyškov-Dědice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme veškerou preventivní a léčebnou činnost u malých a drobných zvířat. Sestavujeme preventivní a léčebné programy pro různé kategorie pacientů (mláďata, geriatričtí pacienti, ortopedičtí pacienti atd.). Dále zajišťujeme poradenskou činnost v oblasti výživy psů a koček, včetně prodeje krmiv..

5MVDr. Dalibor Boháč - Veterinární klinika Přímětice

4.5
★★★★★
★★★★★
(230)
K Suchopádu 273/8, Znojmo-Přímětice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše veterina působí ve Znojmě již dlouhodobě. Jsme veterinární klinika specializující se na malá zvířata jako jsou psi, kočky a hlodavci. Ke svým čtyřnohým pacientům se snažíme přistupovat tak, aby u nás nebyli ve stresu. Nabízíme klinické vyšetření, RTG, ultrazvuk, endoskopické vyšetření,…

6MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(68)
Novoveská 1543, Hluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

7Galko Pavel, MVDr. - veterinární klinika

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Arbesova 477, Olomouc
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Poskytujeme profesionální ošetření psů, koček, hlodavců a malých domácích zvířat. Dále provádíme vakcinaci a odčervení, základní klinické vyšetření, rentgen, ultrazvuk, vyšetření krve, moči, ultrazvuk zubního kamene a další. Zajistíme hospitalizaci a celodenní intenzivní péči.


Firmy v dalších lokalitách


Odběry, vyšetření krve malých zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Při odběru krve se nejprve zvíře umístí do klidového stavu a sterilní jehlou se odebere krev z žíly. Tento proces je pro zvíře bezbolestný a trvá jen několik minut.

Po odběru krve se vzorek odešle do laboratoře, kde se provedou různé testy. Tyto testy mohou zahrnovat kontrolu hladiny cukru v krvi, funkce jater a ledvin, hladiny hormonů a další.

Výsledky testů jsou důležité pro diagnostiku a léčbu zdravotních problémů u zvířat. Pokud jsou výsledky testů pozitivní, veterinář může předepsat léčbu nebo další vyšetření.

Odběry a vyšetření krve jsou důležité nejen pro diagnostiku a léčbu nemocí, ale také pro preventivní péči. Pravidelné testování může pomoci odhalit zdravotní problémy v rané fázi, což může vést k úspěšnější léčbě a delšímu a zdravějšímu životu zvířete.

v oblasti Morava je možné provést odběry a vyšetření krve na veterinárních klinikách, které nabízejí širokou škálu služeb pro malá zvířata.

Seznam služeb nabízených veterinárními klinikami v oblasti Morava:

1. Odběry a vyšetření krve
2. Preventivní péče
3. Léčba nemocí
4. Chirurgické zákroky
5. Dentální péče
6. Nutriční poradenství
7. Očkování
8. Mikročipování
9. Poradna pro chovatele
10. Pohotovostní služba

v oblasti Morava je k dispozici kvalitní veterinární péče pro malá zvířata, včetně odběrů a vyšetření krve. Pravidelné testování může pomoci udržet zvířata zdravá a šťastná.