Odběry krve – Morava

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1MUDr. Leona Lidincová

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 140, Morkovice-Slížany
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Vedeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Zajistíme prevetní prohlídku, její součástí je doplnění anamnézy, zjištění Vašeho pracovního zatížení, životních návyků a předpokládaných zdravotních rizik. Kontrolujeme očkování proti tetanu.

2František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

3MUDr. Ivana Rotscheinová, praktický lékař pro děti a dorost

Údolní 393/18, Brno-Veveří
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Poskytování péči dětem od narození až do 19. let. Ordinace v centru města, smlouvy se všemi pojišťovnami a přijem nových pacientek.

4MUDr. Innesa Veselá

Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti i také dorost v regionu Brno Bystrc. Poskytuji komplexní léčebně-preventivní péči. Provádím preventivní prohlídky, léčbu onemocnění, odběry biologického materiálu a aplikaci očkovacích látek. Zajistím vystavení zdravotních povolení a potvrzení. Ve…

5MUDr. Jiří Severin

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru všeobecného praktického lékařství pro dospělé. Provozujeme ordinaci praktického lékaře, nabízíme zdravotní vyšetření, očkování, odběr krve a vystavení zdravotních povolení.

6MUDr. Maria Janošková s.r.o. - Praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ordinaci a služby praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace se zaměřením pro péči o dospělé sídlí v Novosedlech. Ordinační hodiny: NOVOSEDLY - Po: 8-18h, Út: 8-10h, St: 8-12h, Čt: 10-12h, Pá 8-14h. PERNÁ - Út: 11-13h, Čt: 8-10h. JEVIŠOVKA - Čt: 12-14h. Zdravotní sestra je přítomna v…

7MVDr. Ivana Stodůlková - Veterinární ordinace

Poříčí 1569/18, Blansko
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provádíme komplexní služby veterinární ordinace včetně operativních zákroků. Dále nabízíme prodej krmiv, diet, pamlsků a chovatelských potřeb. Provádíme také tetování, čipování, vystavování pasů, očkování a antiparazitární ošetření.

8MUDr. Vladimír Širůček - Praktický lékař

Svitavská 1475/1a, Blansko
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

MUDr. Vladimír Širůček - Provozujeme služby praktického lékaře pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve včetně zajištění rozborů. Nabízíme léčbu pomocí akupunktury.

9MUDr. Věra Demelová

Wurmova 724, Čejkovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

MUDr. Věra Demelová-Poskytujeme a nabízíme služby praktického lékaře pro děti a dále také i dorost.

10MUDr. Puchnerová Karolína

17. listopadu 937/12, Znojmo
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Mám provoz a služby ordinace praktického lékaře pro děti a také i dorost. Praxi se věnuji déle, než 20 let a ráda přivítám i Vaše dítko. Naši ordinaci naleznete na ulici 17. listopadu 937/12 ve Znojmě. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky.


Firmy v dalších lokalitách


Odběry krve v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odběry krve najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.