Předoperační interní vyšetření – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Interní a cévní ambulance, s.r.o.

Provozujeme interní ambulanci a děláme EKG a angiologická poradna a sonografie a dále provádíme předoperační interní vyšetření a cévní vyšetření a sonografie žil a doppler tepen. Poskytujeme předoperační echomapping žil a sonografie břicha a sonografie střev a štítné žlázy.

2MUDr. Eva Steklá

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bratislavská 183/2, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Interní ambulance s lůžkovým stacionářem je ambulantní zdravotnické pracoviště v Brně, které se zabývá celou šíří interní problematiky. Náplní naší práce je veškerá ambulantní diagnostika a léčba vnitřních chorob, tedy nemocí srdce a cév, plic, ledvin, zažívacího traktu, kde spolupracujeme s…

3MUDr. Tamara Nezdařilová - Interní ordinace

Sovětská 912, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Tamara Nezdařilové poskytuje a nabízí služby interní ordinace a kardiologické ordinace (předoperační vyšetření, vyšetření ambulantní péče, zátěžové EKG) ve městě Bučovice.

4MUDr. Hynek Pokluda - Interní ordinace

Zahradní 886, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Hynek Pokluda poskytuje a nabízí služby interní ordinace (předoperační vyšetření, vyšetření ambulantní péče) ve městě Bučovice.

5Klácel Michal, MUDr.

Provozuji ordinaci interního lékaře. Zaobíráme se vnitřními chorobami. Provádím i předoperační vyšetření. Mimo jiné k dispozici je EKG.

6Acalephe s.r.o.-MUDr. MIROSLAVA WEISSOVÁ

Zborovská 1245, Hranice - I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oboru interního lékařství a diabetologie. Provádíme také kompletní předoperační vyšetření.

7Holíková Irena, MUDr.

Provozujeme interní všeobecnou a příjmovou ambulanci. Provádíme kontrolní, akutní i předoperační vyšetření nemocných s interními chorobami.

8MUDr. Jaroslav Zajíc s.r.o.

Poliklinika…, Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulance interního lékařství, jaterní a boreliová poradna.


Firmy v dalších lokalitách


Předoperační interní vyšetření v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Předoperační interní vyšetření najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.