Očkování koček – Morava

Očkování koček je důležitou součástí péče o zdraví těchto zvířat. Existuje několik druhů očkování, které chrání kočky před různými nemocemi.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

2MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(644)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

3VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(403)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

4MVDr. Siksta Hynek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Cukrovarská 233, Pohořelice
Otevřeno od 14:00

Provozujeme veterinární ordinace, kde poskytneme kompletní péči pro Vaše mazlíčky. Součástí naší ordinace je i Prodejna krmiv a chovatelských potřeb, a to hlavně pro psy, kočky, papoušky, hlodavce, králíky, fretky, akvaristiku teraristiku a ostatní zájmové chovy.

5MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

6MVDr. Lenka Horáková

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Legionářská 467, Kuřim
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace funguje od roku 2008 a zaměřuje se na běžné veterinární služby jako je očkování či prodej přípravků proti parazitům. Mimo to se specializujeme na gynekologii, inseminaci a problematiku reprodukce u malých zvířat. Jsme Vám k dispozici téměř každý den, proto nás…

7MVDr. Vratislav Pitr - Veterina

4.7
★★★★★
★★★★★
(86)
Bělohorská 2878/42, Brno-Židenice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

MVDr. Vratislav Pitr - Poskytujeme veterinární péči pro psy a kočky a velké šelmy, koně ,a drobná zvířata, také zajišťujeme výjezdy k pacientům a pohotovostní službu. Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní péči o vaše společníky skládající se z preventivních, diagnostických, zobrazovacích a…

8MVDr. Jolana Kaplanová- Veterinární ordinace Sanovet1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Ferrerova 397/9, Brno-Černovice Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku specializovanou na choroby psů a koček, ale i drobných zvířat.

9VM - vet s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(100)
Jungmannova 2938/1, Břeclav Bezdlužná

Máme provoz veterinární ordinace a to s individuálním přístupem ke každému pacientovi a také jeho majiteli.

10MVDr. Pavel Stehlík - Veterinární ordinace

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Pěšině 1992/19, Břeclav
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naší snahou je komplexní péče o zdraví našich zvířecích pacientů na základě nových ověřených medicinských poznatků za využití širokého přístrojového vybavení. Cílem naší činnsosti je zdravé a aktivní zvířete a tím i spokojený klient. Proto klademe důraz na individuální přístup ke všen pacientům.…


Firmy v dalších lokalitách


Očkování koček v lokalitě Morava – detailní popis

Většina veterinárních klinik doporučuje očkování koček již v raném věku, aby byly chráněny před nebezpečnými chorobami.

Mezi nejčastější očkování patří očkování proti virovým onemocněním, jako je například virová leukémie, virová rhinotracheitida a virová panleukopenie. Tyto nemoci jsou velmi nebezpečné a mohou vést k vážným zdravotním problémům a dokonce i k úmrtí kočky. Očkování proti nim je tedy velmi důležité.

Dalším důležitým očkováním je očkování proti chlamydiím a bordetelám. Tyto bakteriální infekce mohou způsobit záněty dýchacích cest a očí. Očkování proti nim pomáhá chránit kočky před těmito nemocemi.

v oblasti Morava je očkování koček velmi důležité, protože zde žije mnoho koček, které jsou vystaveny různým rizikům. Veterinární kliniky v oblasti Morava nabízejí očkování koček za přijatelné ceny a majitelé koček by měli využít této možnosti.

Očkování koček se provádí v několika krocích. Nejprve se kočka podrobí zdravotní prohlídce, aby se zjistilo, zda je zdravá a zda není vystavena riziku nějaké nemoci. Poté se kočka očkuje podle potřeby a podle doporučení veterináře.

Očkování koček je velmi důležité pro zdraví koček a pro prevenci různých nemocí. Majitelé koček by měli zajistit, aby jejich kočky byly pravidelně očkovány a aby byly chráněny před nebezpečnými chorobami.