Obhajoba v trestním řízení – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(41)
Na střelnici 1212/39, Olomouc
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální advokátní kancelář, která hájí práva svých klientů už 24 let. Naši advokátní kancelář tvoří tým právníků a advokátů, kteří se specializují na jednotlivé oblasti práva. Poskytujeme komplexní právní služby se znalostí práva a právních postupů i místního a společenského…

2Šnyrchová Hana, Mgr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 365, Brno Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb.

3Mgr. Radka Ježová - Advokátní kancelář

Dobrovského 409/1, Vyškov
Otevřeno do 16:00

Advokátní kancelář, zabýváme se právem občanským, obchodním, rodinným, trestním, správním a pracovním. Poskytujeme také právní pomoc.

4JUDr. Jiří Ronek - advokátní kancelář Kyjov

Janáčkova 1212/3, Kyjov
Otevřeno do 17:00

JUDr. Jiří Ronek - Poskytujeme komplexní právní služby, a to zejména konzultace, zastupování v občanskoprávním řízení, obhajobu v trestním řízení, přípravu a sepisování smluv.Využíváme své zkušenosti z činnosti zaměřené na vyjednávání sporných otázek, a to jak ve fázi smluvní, tak i při pokusech o…

5Mgr. Josef Berka

Jmenuji se Mgr.Josef Berka a působím jako advokát v Uherském Brodě. Poskytuji jak advokátní tak právní služby. Jsem osoba kompetentní k zatupování v řízení před soudy nebo u jiných správních úřadů.

6JUDr. Josef Čejka, advokát

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
nám. 3. května 1606, Otrokovice Bezdlužná

Naše zaměření je na právní poradenství a obhajoby v různých oblastech práva. Obhajujeme v trestních věcech, zastupujeme v přestupkových řízeních a zajišťujeme také služby týkající se sepisováním různých typů smluv.

7Chromcová Burešová Eva, JUDr., advokátka

Floriána Nováka…, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zaměřuji se na rodinné, občanské, obchodní, insolvenční, směnečné, pracovní, procesní a trestní právo, agendy nemovitostí včetně advokátních úschov. Poskytuji právní služby fyzickým i právnickým osobám při právním zastoupení, nebo pouze jednorázovém zajištění právní služby. Zastupuji klienty před…

8Hudeček Michal, JUDr., advokát - HUDEČEK - MALASKOVÁ - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Krapkova 452/38, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Advokátní kancelář - právní pomoc zejména v oborech trestního, občanského, rodinného a pracovního práva, kompletní právní servis u převodu nemovitostí.

9Mgr. Pavel Andrle1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Sokolská třída 1758…, Ostrava Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti občanského, rodinného a trestního práva. Při zastupování klientů spolupracujeme v rámci své činnosti se soudními znalci, tlumočníky a exekutory.

10Milan Šelle, JUDr.

Specializujeme se na právní poradenství a zastupování v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního a obhajob v trestním řízení.


Firmy v dalších lokalitách


Obhajoba v trestním řízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obhajoba v trestním řízení najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.