Obhajoba v trestním řízení – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Šnyrchová Hana, Mgr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(25)
Veveří 365, Brno Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb.

2Mgr. Radka Ježová - Advokátní kancelář

Dobrovského 409/1, Vyškov
Dnes už má zavřeno

Advokátní kancelář, zabýváme se právem občanským, obchodním, rodinným, trestním, správním a pracovním. Poskytujeme také právní pomoc.

3JUDr. Jiří Ronek - advokátní kancelář Kyjov

Janáčkova 1212/3, Kyjov
Dnes už má zavřeno

JUDr. Jiří Ronek - Poskytujeme komplexní právní služby, a to zejména konzultace, zastupování v občanskoprávním řízení, obhajobu v trestním řízení, přípravu a sepisování smluv.Využíváme své zkušenosti z činnosti zaměřené na vyjednávání sporných otázek, a to jak ve fázi smluvní, tak i při pokusech o…

4Mgr. Josef Berka

Jmenuji se Mgr.Josef Berka a působím jako advokát v Uherském Brodě. Poskytuji jak advokátní tak právní služby. Jsem osoba kompetentní k zatupování v řízení před soudy nebo u jiných správních úřadů.

5JUDr. Josef Čejka, advokát

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
nám. 3. května 1606, Otrokovice Bezdlužná

Naše zaměření je na právní poradenství a obhajoby v různých oblastech práva. Obhajujeme v trestních věcech, zastupujeme v přestupkových řízeních a zajišťujeme také služby týkající se sepisováním různých typů smluv.

6Chromcová Burešová Eva, JUDr., advokátka

Floriána Nováka…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřuji se na rodinné, občanské, obchodní, insolvenční, směnečné, pracovní, procesní a trestní právo, agendy nemovitostí včetně advokátních úschov. Poskytuji právní služby fyzickým i právnickým osobám při právním zastoupení, nebo pouze jednorázovém zajištění právní služby. Zastupuji klienty před…

7Hudeček Michal, JUDr., advokát - HUDEČEK - MALASKOVÁ - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Krapkova 452/38, Olomouc - Nová Ulice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Advokátní kancelář - právní pomoc zejména v oborech trestního, občanského, rodinného a pracovního práva, kompletní právní servis u převodu nemovitostí.

8Mgr. Pavel Andrle1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Sokolská třída 1758…, Ostrava Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti občanského, rodinného a trestního práva. Při zastupování klientů spolupracujeme v rámci své činnosti se soudními znalci, tlumočníky a exekutory.

9Milan Šelle, JUDr.

Specializujeme se na právní poradenství a zastupování v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního a obhajob v trestním řízení.

10Konečný Petr, Mgr.Ing., advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Na střelnici 1212, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Advokátní kancelář. A to poskytující služby v oblasti obchodní, občanské, bytové, rodinné, pracovní, konkurzní, trestní a exekuční právo. Provádíme smlouvy, žaloby, obhajoby v trestním řízení, zakládání společností a družstev, nemovitosti, rozhodčí řízení, advokáti.


Firmy v dalších lokalitách


Obhajoba v trestním řízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obhajoba v trestním řízení najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.