Nonstop veterina – Morava

Nonstop veterinární klinika je moderní zařízení, které poskytuje péči o zvířata 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nachází se v oblasti Morava, která se nachází v centrální části České republiky.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(418)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

2Pikula Jiří, MVDr. PhD.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 617, Kuřim
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Veterinární ordinaci provozujeme již od roku 1999. Ambulantní část máme otevřenou 6 dní v týdnu a pohotovost provozujeme nonstop. Kromě prohlídek a vyšetření (EKG, RTG,..) provádíme i chirurgické zákroky, hospitalizaci, zajištění imobility zvěře či salon krásy pro vaše mazlíčky.

3MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

4Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

2.9
★★★★★
★★★★★
(259)
Havlíčkovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme i základní i speciální ambulantní péče. Dále provozujeme onkologické, perinatologické, iktové, kardiovaskulární, diabetologické, onkogynekologické či urogynekologické centrum specializované péče i centrum digestivní endoskopie. Otevřeno…

5Jahoda Jiří, MVDr. - Medipet - veterinární klinika

4.4
★★★★★
★★★★★
(78)
Broučkova 5395, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše specializovaná veterinární klinika poskytuje komplexní veterinární, preventivní, léčebnou a poradenskou činnost a to pro malá zvířata, specializace v oborech veterinární chirurgie, ortopedie, rehabilitace, oftalmologie, kardiologie a stomatologie. Otevřeno nonstop.

6Blaha Martin, MVDr. - veterinární ordinace Denny

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Chodská 2779, Brno Bezdlužná

Veterinární ordinace Denny. Tato ordinace vznikla pro psy, kočky, drobné savce, plazy a ptáky a také pro Vás, jejich majitele. Toto pracoviště disponuje možností RTG a USG vyšetření a dále širokou škálou laboratorních vyšetření. Díky nim chceme účinně a včas pomoci co nejvíce Vašim miláčkům.

7Hlačík Libor, MVDr.

Nabídka veterinární péče. A to se specializací na chov a choroby koní. Otevřeno nonstop.


Firmy v dalších lokalitách


Nonstop veterina v lokalitě Morava – detailní popis

Klinika je vybavena nejmodernější technologií a vysoce kvalifikovaným personálem, kteří jsou připraveni poskytnout nejlepší péči o vaše zvířata.

Zde je několik důvodů, proč byste měli zvážit Nonstop veterinární kliniku v oblasti Morava:

1. Nonstop péče o zvířata - Klinika je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže můžete získat péči o své zvíře kdykoliv, dokonce i v noci nebo o víkendu.

2. Moderní zařízení - Klinika je vybavena nejmodernější technologií, která umožňuje poskytovat nejlepší péči o vaše zvířata.

3. Kvalifikovaný personál - Personál kliniky je vysoce kvalifikovaný a zkušený, takže můžete být jisti, že vaše zvíře je v dobrých rukou.

4. Široká škála služeb - Klinika poskytuje širokou škálu služeb, včetně preventivní péče, chirurgie, interní medicíny a mnoho dalšího.

5. Přátelské prostředí - Klinika je navržena tak, aby byla přátelská a pohodlná pro vaše zvíře, takže se může cítit jako doma.

6. Dostupnost - Klinika se nachází v oblasti Morava, což znamená, že je snadno dostupná pro všechny obyvatele této oblasti.

7. Kvalitní péče - Klinika se zaměřuje na poskytování kvalitní péče o zvířata, takže můžete být jisti, že vaše zvíře dostane nejlepší možnou péči.

Nonstop veterinární klinika v oblasti Morava je ideálním místem pro péči o vaše zvíře. S moderním zařízením, kvalifikovaným personálem a širokou škálou služeb, můžete být jisti, že vaše zvíře dostane nejlepší možnou péči. Navštivte Nonstop veterinární kliniku v oblasti Morava a ujistěte se, že vaše zvíře je v dobrých rukou.