Moderní účesy – Morava

Moderní účesy jsou v oblasti Morava stále více populární. Lidé hledají nové trendy a styl, který by jim pomohl vyniknout.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Taneční škola Dagmar s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(43)
Běhounská 2/22, Brno Bezdlužná

Jsme prestižní brněnská taneční škola s dlouholetou tradicí. Pořádáme taneční kurzy pro dospělé, vysokoškoláky i pro středoškoláky.

2Gavendová Lucie - kosmetika

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
nám. Míru 63/8 , Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní kosmetické služby s použitím značkové kosmetiky. Nabízíme veškeré kosmetické služby jako např. masáže dekoltu, obličeje a nohou, nebo manikůru a pedikůru.

3Navrátil Libor

Provoz hudební kapely. Pořádání hudebního programu na svatbách, oslavách i plesech. Nabídka moderování či organizování zvyků, her a tomboly.

4Holík Petr

Ve vilkách 111, Brno Bezdlužná

Poskytuji moderátorské služby. Moderuji společenské, sportovní, firemní akce, módní přehlídky, soutěže krásy, večírky, plesy a narozeniny.

5Švábenský David

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jaselská 193/10, Brno Bezdlužná

Nabízím mobilní koktejlový servis s moderní gastronomií. Pořádám barmanskou show s cateringovým barem na firemní akce, plesy, svatby a výstavy.

6Cimbálová muzika Josefa Marečka, o. s.

Pořádáme hudební produkce pro svatby, narozeniny či formální i neformální firemní akce a plesy. Hrajeme lidové moravské písničky, instrumentální skladby i klasickou a moderní hudbu.

7Pospíšilová Eva - Studio Sedm

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
nám. Práce 651, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stříháme moderní i klasické účesy a barvíme vlasy. Dále připravujeme na ples, svatbu či jiné společenské události. Prodáváme i vlasovou kosmetiku. Nabízíme poradenství k účesům i jak se o ně starat.

8Grulichová Kateřina - Studio Sedm

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
nám. Práce 651/7, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby kadeřnického salónu. Dále i stříháme moderní i klasické účesy a barvíme vlasy. Děláme i účesy na ples, svatbu či jiné společenské události. Prodáváme vlasovou kosmetiku a provozujeme poradenství ohledně účesů a starání se o ně.

9Caha Karel

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 443, Horní Moštěnice

Nabízíme hudební produkce na společenských akcích, plesech a dalších. Hrajeme moderní i starší songy.

10ARTFOR production, s.r.o.

Zajišťujeme pořádání koncertů a firemních i společenských akcí včetně zastupování umělců. Nabízíme moderování různých show a akcí menšího charakteru jako jsou například plesy, svatby, firemní párty, oslavy a jiné, dále také malé diskotékové aktivity a karaoke párty. Dále realizujeme reklamní…


Firmy v dalších lokalitách


Moderní účesy v lokalitě Morava – detailní popis

Moderní účesy jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí být v trendu a zároveň si udržet svůj jedinečný styl.

V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí moderní účesy. Tyto salony mají vysokou úroveň odbornosti a zkušeností, což zaručuje kvalitní výsledek. Stylisté v těchto salonech jsou velmi kreativní a dokážou vytvořit účesy, které jsou přesně na míru vašim potřebám.

Moderní účesy jsou vhodné pro všechny typy vlasů a obličeje. Stylisté v oblasti Morava vám poradí, jaký účes bude nejvhodnější pro vás a jak ho správně udržovat. Moderní účesy jsou také velmi snadno udržovatelné a nevyžadují příliš mnoho času na úpravu.

Pokud hledáte moderní účes v oblasti Morava, neváhejte navštívit některý z mnoha salonů. Stylisté vám rádi poradí a pomohou vám najít ten správný styl, který vám bude sedět. S moderním účesem se budete cítit sebevědomě a připraveni na jakoukoli příležitost.