Měření sil – Morava

1–10 firem z 137 nalezených Filtry

1CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

2Dobrovolný Jiří - AKREDITOVANÁ SILNIČNÍ LABORATOŘ1 pobočka

Zabýváme se zkoušky a diagnostikou stavebních materiálů, betonů, silnic, letišť, měření únosnosti, dále geotechnikou, odbornými posudky a poradenstvím.

3Navrátil Martin - řízení průmyslových procesů

Kompletní dodej a služby v oblasti automatizace a řízení průmyslových procesů. Výroba rozvaděčů a vážících systémů.

4IMSEA s.r.o.1 pobočka

Tovačovská 3337/2d, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme pásové váhy, průtočné váhy, průjezdové váhy, šnekové váhy, vážící a dávkovací podavače a váhy, vážení ve skluzu, siloměry, hlídače, indikátory a detektory kovu pro dopravníky a potrubí. Nabízíme servis a vývoj elektroniky na míru.

5AVE LIMA, s.r.o.

Nabízíme elektroinstalace a elektrorevize, měření intenzity světla, měření energetická. Montujeme hromosvody a zabezpečovací zařízení.

6Fiala Libor - Fiala - Lifi

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Špálova 80, Ostrava, Přívoz Bezdlužná

Společnost Fiala Libor-Fiala-LIFI-Je měřící a regulační technika - prodej a servis. Projektujeme slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace. Montujeme kamerové a zabezpečovací systémy. Provádíme revize.

7ELMA TECHNIK s.r.o.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti revizní technik a techniků elektro. Zajišťujeme zodpovědné a rychlé provedení revizních prací, měření špičkovou technikou, elektronické zpracování dat, ochotu a přizpůsobivost. Snažíme se posoudit i kompletnost dokumentů souvisejících s revizemi el. zařízení…

8PRIMA CAR s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(303)
Hybešova 985, Brno - Staré Brno

Nabízíme Vám kvalitní služby, čísté prostředí a ochotný personál, který vám rád se vším pomůže. Za příznivé ceny Vám dáváme možnost navštěvovat 2 pobočky v Jihlavě a 1 v Brně Modřicích. Pobočka Billa je největší fitness centrum na Vysočině, které disponuje nejmodernějším vybavením, přístrojem…

9Soku Beauty BAR1 pobočka

Bašty 413/2, Brno-město
Otevřeno od 8:00

Soku Beauty BAR, se sídlem Bašty 413/2, 602 00, Brno-město, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Činnosti, při kterých je porušována integrita lidské kůže Kosmetické služby…

10MBB servis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lubina 487, Kopřivnice Bezdlužná

MBB servis, se sídlem Lubina 487, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a…


Firmy v dalších lokalitách


Měření sil v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření sil najdete 137 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 123 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 41 firem v regionu Morava.