Mediciální manikúra – Morava

Medicínská manikúra je specializovaná služba, která se zaměřuje na péči o nehty a kůži rukou a nohou. Tato služba je velmi oblíbená v oblasti Morava, kde se nachází mnoho salonů a klinik, které ji nabízejí.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Kosmetický salon Dajána

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Dolní česká 311/4, Znojmo
Dnes už má zavřeno

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.

2Vitásková Pavlína - Relax Centrum

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Wolkerova 1698/20, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme mokrou mediciální pedikúru, ošetření a úpravu nehtů, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále provádím masáže. Možnost i dárkových poukazů.

3KADEŘNICTVÍ ANEL

Jiráskova 229, Prštné-Zlín
Dnes už má zavřeno

KADEŘNICTVÍ ANEL, se sídlem Jiráskova 229, 760 01, Prštné-Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

4Sommerová Jana1 pobočka

Provádíme mediciální přístrojovou pedikúru, reflexní masáže chodidel a podiatrické vyšetření.

5Kovačíková Veronika - pedikúra

Skálovo nám. 177/2a, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Poskytuji služby v oblasti mediciální pedikúry i manikúry. Dále i provádím P-shine, parafínové zábaly, depilace teplým voskem, relaxační i lymfatické masáže, baňkování a masáže lávovými kameny.


Firmy v dalších lokalitách


Mediciální manikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Medicínská manikúra se liší od běžné manikúry tím, že se provádí pod dohledem odborníka, který má zdravotnické vzdělání. Tento odborník dokáže rozpoznat a řešit různé problémy s nehty a kůží, jako jsou například plísně, zarůstající nehty nebo suchá kůže.

V oblasti Morava je medicínská manikúra velmi populární, protože lidé si uvědomují, jak důležité je mít zdravé a krásné nehty a kůži rukou a nohou. Navíc, díky odbornému přístupu, je tato služba velmi účinná a bezpečná.

Pokud hledáte kvalitní medicínskou manikúru v oblasti Morava, doporučujeme vám vyhledat salon nebo kliniku, která nabízí tuto službu. Nechte své ruce a nohy v péči odborníků a užijte si krásné a zdravé nehty a kůži.