Mediciální manikúra – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Kosmetický salon Dajána

5.0
★★★★★
★★★★★
(32)
Dolní česká 311/4, Znojmo
Otevřeno do 18:30

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.

2Vitásková Pavlína - Relax Centrum

Wolkerova 1698/20, Prostějov
Otevřeno do 13:03

Nabízíme mokrou mediciální pedikúru, ošetření a úpravu nehtů, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále provádím masáže. Možnost i dárkových poukazů.

3KADEŘNICTVÍ ANEL

Jiráskova 229, Prštné-Zlín
Otevřeno do 18:00

KADEŘNICTVÍ ANEL, se sídlem Jiráskova 229, 760 01, Prštné-Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

4Sommerová Jana1 pobočka

Provádíme mediciální přístrojovou pedikúru, reflexní masáže chodidel a podiatrické vyšetření.

5Kovačíková Veronika - pedikúra

Poskytuji služby v oblasti mediciální pedikúry i manikúry. Dále i provádím P-shine, parafínové zábaly, depilace teplým voskem, relaxační i lymfatické masáže, baňkování a masáže lávovými kameny.


Firmy v dalších lokalitách


Mediciální manikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mediciální manikúra najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.