Mapovací práce – Morava

Mapovací práce jsou v oblasti Morava stále více vyhledávané. Tento druh práce se zaměřuje na tvorbu map a plánů, které jsou nezbytné pro správné fungování městského plánování, dopravy a dalších oblastí.

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1Hloušek s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Vančurova 3361/56, Brno-Židenice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti inženýrské geodézie a zeměměřičské práce s pozemky. Provádíme vytyčení staveb, vytyčení hranic pozemku, geometrické plány pro zápis do katastru nemovitostí, zaměření budov / RD ke kolaudaci, měření jeřábových drah, měření sedání budov a mnoho…

2VK - Montera s.r.o. – obklady a dlažby

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Východní 2215, Staré Město u… Bezdlužná Ověřená

Sháníte kvalitní obklady či dlažbu? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám prodej a montáž obkladů a dlažeb do koupelny, kuchyně nebo na chodbu. Rádi vám poradíme i s výběrem sanitární keramiky. Ve spolupráci s koupelnovými studii vám postavíme vaši koupelnu snů.

3Geodetická kancelář Uh. Brod s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní Valy 2074, Uherský Brod
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

V naší geodetické kanceláři vám poskytujeme odborné geodetické služby. Vyhotovujeme geometrické plány, provádíme vytyčení hranic parcel a nabízíme služby v oblasti inženýrské geodézie.

4Geodézie Jeseníky s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipovská 1177/24, Jeseník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální geodetické práce a služby v oblasti katastru nemovitostí. Provádíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení pozemku, vytyčení vlastnických hranic, vytyčení projektovaných tras inženýrských sítí a řadu dalších služeb. Zajišťujeme funkci odpovědného geodeta.

5DD plus - geodetická kancelář s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekárenská 330/12, Brno Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám širokou škálu geodetických prací. Zabýváme se inženýrskou geodézií, geometrickými plány, pozemkovými úpravami, zaměřením polohopisu, vytyčováním hranic a majetkovým vypořádáním. Kontaktujte naši geodetickou kancelář pro více informací.

6Stoklasa Ivo, Ing. - geodetické práce

Zajišťujeme komplexní zaměření pozemků a geodetické práce při výstavbě. Dále zajistíme spolupráci s katastrálním úřadem. Mezi naše služby patří účelové mapy, geometrické plány, více na telefonické domluvě.

7GEOtest, a.s. (pobočka Ostrava)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(27)
28. října 176/287, Ostrava

Poskytování služeb v ekologických oborech, hydrogeologii, inženýrské geologii a geotechnice. Zabýváme se enviromentální problematikou. Provádíme kompletní sanace a likvidace skládek. Nabízíme služby hydrochemické laboratoře a laboratoře mechaniky zemin. Poskytujeme konzultační a poradenské služby.

8GB-geodezie, spol. s r.o. - Brno9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lazaretní 4038/13, Brno-Židenice

Nabízíme komplexní geodetické služby - práce v katastru nemovitostí, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány, mapování, technické mapy, pozemkové úpravy, GIS.

9SURGEO, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(4)
Plucárna 3560/1, Hodonín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá prováděním zeměměřických prací, geologickými pracemi, projekční činností (rekultivace, vodní stavby a vodní hospodářství a pozemkové úpravy), skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS, digitalizací rozsáhlých mapových a…

10Popelka Zdeněk- geodetické práce

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Dvořákova 2924/21, Znojmo Bezdlužná

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti geodézie a katastru nemovitostí od geometrických plánů, vytýčení vlastnických hranic přes zaměření skutečného provedení staveb, inženýrskou geodézii, tvorbu mapových podkladů, plánů závodů, plánů obcí až po zaměřování jeřábových dráh atd.


Firmy v dalších lokalitách


Mapovací práce v lokalitě Morava – detailní popis

Mapovací práce zahrnují mnoho různých činností, jako je sběr dat, analýza a interpretace informací, tvorba mapových podkladů a mnoho dalšího.

V oblasti Morava je mnoho společností, které se specializují na mapovací práce. Tyto společnosti nabízejí širokou škálu služeb, včetně tvorby digitálních map, geodetických prací a měření terénu. Díky těmto službám mohou firmy a organizace v oblasti Morava lépe plánovat své aktivity a zlepšit své výsledky.

Pokud hledáte práci v oblasti Morava, mapovací práce mohou být pro vás zajímavou volbou. Tento druh práce vyžaduje schopnost pracovat s geografickými informačními systémy a dalšími technologiemi. Pokud máte zájem o tuto oblast, můžete se stát součástí týmu odborníků, kteří pomáhají vytvářet lepší a efektivnější města a obce v oblasti Morava.