Likvidace oken – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS-ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

2Hnátek Michal- Úklidové práce Brno1 pobočka

Nabízíme úklidové služby, úklid domácností, bytových domů, kanceláří, firem a restaurací, mytí oken, malování, stěhování, vyklízení i odvoz odpadu.

3Bednář Martin - kontejnerová doprava

Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti zemních a výkopových prací. Provádíme přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, nakládání sypkých materiálů. Našim klientům šetříme náklady a flexibilně se přizpůsobujeme jejich požadavkům. K dispozici pro Vás máme i možnost autodopravy nákladními…

4CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

5Jiří Geisler - Úklidová firma1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Peřinova 43/4, Olomouc Bezdlužná

Na trhu působíme již řadu let a nabízíme úklidové služby v domácnostech i průmyslových objektech, údržbu zeleně a ostrahu objektů. Pracujeme s plně vyškoleným personálem za použití kvalitních úklidových prostředků a technických strojů. Máme za sebou zakázky pro významné tuzemské firmy, rádi…

6RADECO spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Střední 400, Moravany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

RADECO je takovou specializovanou firmou, která provádí modernizace koupelen a celých bytů na klíč. To znamená od zaměření, grafického návrhu, vypracování projektu, případného vyřízení stavebního povolení, veškerých bouracích prací včetně likvidace odpadu, vlastních stavebních prací, pokládku všech…

7Hudec Stanislav

Realizace a rekonstrukce střech. Odvoz a likvidaci starých krytin. Dále i montáž střešních oken, solárních panelů a jiných prvků. Otevřeno nonstop.

8LORRY SERVIS s.r.o.

Naše firma se zabývá nakládání s odpady, především dřevěnými, likvidace starého dřevěného nábytku, oken, dveří, odpadů ze zpracování dřeva i dřevotřískových desek,sběr a třídění ostatních odpadů. Dále provozujeme kontejnerovou dopravu.

9Šmíd Rostislav6 poboček

Provádíme stěhovací služby. Odvoz a likvidace odpadu, nábytku, elektrospotřebičů nebo stavebního materiálu. Dovoz a montáž nového nábytku. Zajistíme demolice hospodářských staveb, malování pokojů, natírání a montáž zabezpečení dveří.

10Kolodej Tomáš

Firma zaměřená na izolatérství, zednictví, pokrývačství, klempířství, zateplení střech, montáže střešních oken, hromosvodů, pokládku plovoucích podlah, demontáže krytin, střech a likvidaci odpadu.


Firmy v dalších lokalitách


Likvidace oken v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Likvidace oken najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.