Kopírování knih – Morava

1–10 firem z 111 nalezených Filtry

1STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

2Město Modřice - knihovna2 pobočky

Nabízíme prezenční výpůjčky knih a časopisů, kopírování dokumentů a přístupu na internet.

3Město Újezd u Brna - knihovna3 pobočky

Nabízíme knihovnické a kopírovací služby s možností přístupu na internet.

4Skula Jiří - eSkopy

Nabídka kopírování, tisku, zvětšování formátu i velkoplošného skenování. Poskytování komplexních služeb pro projekční kanceláře.

5Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

6ATELIER 999, s.r.o.1 pobočka

Firma Ateliér 999 s.r.o. vznikla v r. 1999. Zabývá se téměř výhradně přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin, od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů … až po náročnou klasickou knižní produkci.

7Prcek & spol., s.r.o.

Vrchlického 3043/14, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tiskařské a knihařské práce. Dále nabízíme prodej kancelářského papíru, výrobu razítek, tepelné laminování a kopírování.Vyrábíme svatební oznámení.

8PROJEKTSERVIS AM s.r.o.

Stránského 3140/39, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PROJEKTSERVIS AM s.r.o. - Kopírovací centrum. Provozujeme kopírovací centrum v Brně. Našich služeb můžete využít pro soukromé i firemní účely - nabízíme velkoformátové i maloformátové kopírování i skenování.

9ABS trading CZ, s.r.o. - copycentrum1 pobočka

Palackého 77/1, Přerov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme copy centrum s kopírováním, barevným a černobílým tiskem. Zabýváme se potiskem triček, hrnků a jiných dárkových předmětů, tiskem fotografií, výrobou razítek a knihařskou vazbou.

10REPRONIS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Sokolská 103, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme grafické, reklamní, tiskařské, knihařské a vydavatelské služby. Nabízíme prodej brožur, letáků, obalů, reklamních karet, firemních tiskovin, kalendářů a katalogů. Dále v sortimentu naleznete plakáty, vizitky, záruční listy, pozvánky či oznámení, certifikáty a další produkty.


Firmy v dalších lokalitách


Kopírování knih v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování knih najdete 111 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 100 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 33 firem v regionu Morava.