Kastrace králíčků – Morava

Kastrace králíčků je chirurgický zákrok, při kterém se odstraní varlata samce. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, jako je například snížení agresivity, prevence nádorů varlat, snížení rizika sexuálně přenosných nemocí a také zlepšení chování zvířete.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MVDr. Siksta Hynek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Cukrovarská 233, Pohořelice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme veterinární ordinace, kde poskytneme kompletní péči pro Vaše mazlíčky. Součástí naší ordinace je i Prodejna krmiv a chovatelských potřeb, a to hlavně pro psy, kočky, papoušky, hlodavce, králíky, fretky, akvaristiku teraristiku a ostatní zájmové chovy.

2Piller Igor, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Nebovidská 537/38, Střelice Bezdlužná

MVDr. Igor Piller. Naše veterinární ordinace provádí kompletní veterinární služby. Ošetřujeme malá i hospodářská zvířata.

3MVDr. Petra Křečková Olmová - veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Jihlavská 719/7, Brno-Bohunice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Nabízíme vakcinace psů, koček a drobných savců, odčervení, vyšetření na endo i ekto-parazity. Provádíme hematologické či biochemické vyšetření krve, kožní seškrab, bakteriologické vyšetření, mykologickou kultivaci, biopsii kůže a další vyšetření. Vyšetření…

4MVDr. Zimková Jitka - VETERINA BRNO VINOHRADY

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Blatnická 4383/9, Brno
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Veterinární péče.

5MVDr. Michaela Hejlková - VETERINÁRNÍ ORDINCE

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 23, Prostějov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace si zakládá na pečlivém, laskavém, férovém přístupu ke zvířatům i jejich majitelům. Vždy se snažíme nalézt příčinu nemoci, aby se zvířeti dostalo nejlepší možné péče. Provádím chirurgické zákroky, ultrasonografické a rentgenové vyšetření. Posláním našeho pracoviště je péče…

6MVDr. Dvořák František

4.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Dlouhá 824, Znojmo
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace MVDr. Dvořák František. Jsem členem Komory veterinárních lékařů a členem asociace veterinárních lékařů malých zvířat. Zaměřuji se na nemoci malých zvířat a nemoci exotického ptactva. Zařízení ordinace umožňuje provést podroná vyšetření Vašeho zvířete. Poskytnu Vám poradenství v…


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace králíčků v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je možné provést kastraci králíčků u veterináře. Tento zákrok se provádí pod celkovou anestézií a trvá obvykle pouze několik minut. Po zákroku je nutné zajistit králíčkovi klid a péči, aby se zotavil z anestezie a zákroku.

Mezi výhody kastrace králíčků patří snížení agresivity a dominance u samců, což může vést k lepšímu soužití s ostatními zvířaty. Kastrace také snižuje riziko vzniku nádorů varlat a sexuálně přenosných nemocí. U některých plemen králíčků může kastrace také pomoci s problémy s močením.

Nicméně, kastrace králíčků není bez rizik. Zákrok může vést k komplikacím, jako je infekce rány, krvácení nebo problémy s močením. Proto je důležité vyhledat zkušeného veterináře, který má zkušenosti s kastrací králíčků.

Pokud se rozhodnete pro kastraci svého králíčka, je důležité se připravit na zákrok. Veterinář vám poskytne podrobné informace o tom, jak se připravit na zákrok a jak se postarat o králíčka po zákroku. Mezi důležité kroky patří například omezení příjmu potravy a vody před zákrokem, aby se minimalizovalo riziko komplikací.

Výhody kastrace králíčků:
- Snížení agresivity a dominance u samců
- Prevence nádorů varlat
- Snížení rizika sexuálně přenosných nemocí
- Zlepšení chování zvířete
- Pomoc s problémy s močením u některých plemen králíčků

Rizika kastrace králíčků:
- Infekce rány
- Krvácení
- Problémy s močením
- Komplikace spojené s anestézií

Příprava na kastraci králíčka:
- Omezení příjmu potravy a vody před zákrokem
- Zajištění klidu a péče po zákroku
- Konzultace s veterinářem o přípravě na zákrok a péči po něm.