Veterina pro drobné savce – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

2MVDr. Michaela Rosypalová - Veterinární ordinace

Nenkovice 145, Nenkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Michaela Rosypalová - Kompletní veterinární péče o Vaše mazlíčky. Ošetření zvířete v ordinaci či u Vás doma v okolí Kyjova..Máme zaměření převážně na psy a kočky. i také drobné savce.

3Richard Baťka MVDr.

Bayerova 646/3, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí komplexní veterinární péči pro psy, kočky a drobné savce. Jsou poskytovány služby očkování, odčervení, čipování, operace, monitoring životních funkcí. Dále prodej veterinárního krmiva.

4Tomáš Barbořík MVDr.

U Výstaviště 182/8, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace, nabízím veterinární služby pro drobné savce a plazi, domácí mazlíčky, vč. vakcinace, vyšetřovacích metod, ad.

5Blaha Martin, MVDr. - veterinární ordinace Denny

Chodská 2779, Brno Bezdlužná

Veterinární ordinace Denny. Tato ordinace vznikla pro psy, kočky, drobné savce, plazy a ptáky a také pro Vás, jejich majitele. Toto pracoviště disponuje možností RTG a USG vyšetření a dále širokou škálou laboratorních vyšetření. Díky nim chceme účinně a včas pomoci co nejvíce Vašim miláčkům.

6MVDr. Henrieta Molnárová

Jsem veterinární lékař pro psy a kočky a také i drobné savce.

7VetPol Holešov s.r.o.

Provádíme preventivní a léčebnou péči pro psy, kočky, drobné savce a jiná domácí zvířata chovaná ze záliby a dále zajišťujeme stomatologickou, dermatologickou, alergologickou péči, všeobecnou interní medicínu a chirurgii. Provádíme ultrasonografické a rentgenologické vyšetření.

8Ambruzová Jana, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(158)
Středová 5668, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme veterinární a preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky, drobné savce a plazy. Dále i poskytujeme stomatologické, gynekologické, rentgenologické, laboratorní, chirurgické či urologické vyšetření. Prodáváme i krmiva Eukanuba, Hill´s, Royal Canin či Purina, veterinární diety a další.

9Jetmarová Vendula, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(158)
Středová 5668, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme veterinární a preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky, drobné savce a plazy. Dále poskytujeme stomatologické, gynekologické, rentgenologické, laboratorní, chirurgické či urologické vyšetření. Prodáváme i krmiva Eukanuba, Hill´s, Royal Canin či Purina, veterinární diety a další.

10Krušinský Miroslav, MVDr.

Nabízím veterinární péči pro malá i velká zvířata a ptáky či drobné savce.


Firmy v dalších lokalitách


Veterina pro drobné savce v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Veterina pro drobné savce najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.