Kastrace koček – Morava

Kastrace koček je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny vaječníky u koček nebo varlata u kocourů. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, včetně snížení rizika vzniku některých zdravotních problémů a nežádoucího chování.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(644)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

2VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(422)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

3VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(403)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

4Hunkes Bohumil MVDr.

Jsme veterinární ordinace zajišťující vakcinace psů a koček a králíků. A dále děláme čipování psů a koček a výdej europasů a také provádíme kastrace u zvířat fen a psů a koček i kocourů a drobné chirurgické zákroky. Nábízíme léčbů malých hospodářských zvířat jako je prase a ovce a kozy i zájmová…

5MVDr. Siksta Hynek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Cukrovarská 233, Pohořelice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme veterinární ordinace, kde poskytneme kompletní péči pro Vaše mazlíčky. Součástí naší ordinace je i Prodejna krmiv a chovatelských potřeb, a to hlavně pro psy, kočky, papoušky, hlodavce, králíky, fretky, akvaristiku teraristiku a ostatní zájmové chovy.

6MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

7Piller Igor, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Nebovidská 537/38, Střelice Bezdlužná

MVDr. Igor Piller. Naše veterinární ordinace provádí kompletní veterinární služby. Ošetřujeme malá i hospodářská zvířata.

8MVDr. Petra Křečková Olmová - veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Jihlavská 719/7, Brno-Bohunice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Nabízíme vakcinace psů, koček a drobných savců, odčervení, vyšetření na endo i ekto-parazity. Provádíme hematologické či biochemické vyšetření krve, kožní seškrab, bakteriologické vyšetření, mykologickou kultivaci, biopsii kůže a další vyšetření. Vyšetření…

9MVDr. Daniela Neumanová

4.9
★★★★★
★★★★★
(110)
Okružní 783/39, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a nabízíme zde komplexní preventivní a interní medicínu a chirurgii měkkých tkání a také kastrace i čipování a RTG a dále USG a EKG.

10MVDr. Jolana Kaplanová- Veterinární ordinace Sanovet1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Ferrerova 397/9, Brno-Černovice Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku specializovanou na choroby psů a koček, ale i drobných zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace koček v lokalitě Morava – detailní popis

1. Zdravotní důvody
Kastrace koček může snížit riziko vzniku některých zdravotních problémů, jako jsou nádory vaječníků nebo prostaty. U koček také snižuje riziko vzniku pyometry, což je zánět dělohy, který může být život ohrožující.

2. Kontrola chování
Kastrace koček může také pomoci snížit nežádoucí chování, jako je agresivita, značkování teritoria a neustálé mňoukání. Kocouři jsou často agresivní vůči jiným kočkám a mají tendenci značkovat své teritorium močí. Kastrace může snížit tyto chování a učinit kočku klidnější.

3. Populace koček
Kastrace koček také pomáhá snížit populaci koček. Nechtěné koťata jsou často opouštěna a mohou se stát bezdomovci. Kastrace koček pomáhá snížit počet koček, které se mohou rozmnožovat a zvyšovat populaci koček.

v oblasti Morava je možné provést kastraci koček u veterinářů. Majitelé koček by měli konzultovat s veterinářem, zda je kastrace vhodná pro jejich kočku. Kastrace se obvykle provádí pod celkovou anestézií a kočka se obvykle může vrátit domů ještě týž den. Po zákroku je důležité dodržovat pokyny veterináře ohledně péče o kočku a sledovat její zdravotní stav.

Kastrace koček je důležitý zákrok, který může pomoci snížit riziko zdravotních problémů a nežádoucího chování. v oblasti Morava je možné provést kastraci koček u veterinářů a majitelé koček by měli konzultovat s veterinářem, zda je kastrace vhodná pro jejich kočku.