Kartografické služby – Morava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1ELGEO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Charbulova 96/168, Brno-Černovice

Nabízíme služby v oborech geodézie, kartografie, elektro i zpracování projektů pro geografické informační systémy.

2MapKart s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sourady 4, Brno-Bohunice Bezdlužná

MapKart s.r.o. je firma s mnohaletou zkušeností v oboru geodézie. Naše firma si zakládá na kvalitním zpracování, pečlivosti a důslednosti v tom co dělá. Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc jak nejlépe to jde, ač je to občas úkol nelehký.

3GK GEO2007, s.r.o.

Nabízím geodetické a kartografické práce.

4GEOL, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní hejčínská 47, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zeměměřické práce v oboru geodézie a kartografie. A to pro katastr nemovitostí vytyčování hranic pozemků a geometrické plány, pro stavebnictví vytyčování staveb, zaměření skutečného provedení stavby, pro projekci polohopisné a výškopisné plány.

5Ing. Mrůzek Jiří - Geoman Geodetická a kartografická kancelář

Geometrické plány, vytyčení hranic pozemků. Provádíme geodetické práce, vytyčení stavby, zaměření IS, kontrolní měření, mapové podklady, digitální technické mapy, dokumentace skutečného provedení stavby a poradenství.

6GEODETIKA s.r.o.

Sportovní 3607, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme geodetické a kartografické práce. A to v inženýrské a majetkoprávní geodézii. Zajišťujeme i geometrické plány a digitalizace a vektorizace map. Poskytujeme poradenství v oblasti katastru nemovitostí, dále jednoduché a komplexní pozemkové úpravy a měření deformací a posunů.

7GEOKAM Přerov s.r.o.

Kratochvílova 624, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízím služby geodézie, zeměměřičství.

8GEOSmar s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti geodézie, zeměměřičství a kartografie.

9GEODÉZIE A KARTOGRAFIE - Ing. Potyš Pavel

Poskytujeme rychlé a kvalitní služby garantované zkušenými specialisty v oboru zeměměřictví. Zárukou kvality jsou naši autorizovaní inženýři dle §13,odst. 1 písm. a) zak.č. 200/1994. S využitím nejmodernější výpočetní a měřící techniky dosahujeme nejlepší výsledky. Zkvalitnění procesních postupů se…

10Geodetické a kartografické práce - Jindřich Šedý

Hostěnická 524, Pozořice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Geodetické a kartografické práce - Jindřich Šedý, se sídlem Hostěnická 524, 664 07, Pozořice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Firmy v dalších lokalitách


Kartografické služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kartografické služby najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.