Kartografické služby – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Geodézie Jeseníky s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipovská 1177/24, Jeseník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Firma byla založena v roce 1992 Ing. Petrem Christmannem a provozuje geodetické a kartografické práce v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Díky dlouholeté praxi garantuje výsledky zeměměřických činností v souladu s právními předpisy především v oblastech katastru nemovitostí a investiční výstavby…

2ELGEO, s.r.o.

Nabízíme služby v oborech geodézie, kartografie, elektro i zpracování projektů pro geografické informační systémy.

3MapKart s.r.o.

MapKart s.r.o. je firma s mnohaletou zkušeností v oboru geodézie. Naše firma si zakládá na kvalitním zpracování, pečlivosti a důslednosti v tom co dělá. Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc jak nejlépe to jde, ač je to občas úkol nelehký.

4GK GEO2007, s.r.o.

Nabízím geodetické a kartografické práce.

5GEOL, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dolní hejčínská 47, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zeměměřické práce v oboru geodézie a kartografie. A to pro katastr nemovitostí vytyčování hranic pozemků a geometrické plány, pro stavebnictví vytyčování staveb, zaměření skutečného provedení stavby, pro projekci polohopisné a výškopisné plány.

6Ing. Mrůzek Jiří - Geoman Geodetická a kartografická kancelář

Geometrické plány, vytyčení hranic pozemků. Provádíme geodetické práce, vytyčení stavby, zaměření IS, kontrolní měření, mapové podklady, digitální technické mapy, dokumentace skutečného provedení stavby a poradenství.

7GEODETIKA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sportovní 3607, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme geodetické a kartografické práce. A to v inženýrské a majetkoprávní geodézii. Zajišťujeme i geometrické plány a digitalizace a vektorizace map. Poskytujeme poradenství v oblasti katastru nemovitostí, dále jednoduché a komplexní pozemkové úpravy a měření deformací a posunů.

8GEOKAM Přerov s.r.o.

Kratochvílova 624, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízím služby geodézie, zeměměřičství.

9GEOSmar s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti geodézie, zeměměřičství a kartografie.

10GEODÉZIE A KARTOGRAFIE - Ing. Potyš Pavel

Poskytujeme rychlé a kvalitní služby garantované zkušenými specialisty v oboru zeměměřictví. Zárukou kvality jsou naši autorizovaní inženýři dle §13,odst. 1 písm. a) zak.č. 200/1994. S využitím nejmodernější výpočetní a měřící techniky dosahujeme nejlepší výsledky. Zkvalitnění procesních postupů se…


Firmy v dalších lokalitách


Kartografické služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kartografické služby najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.