Hysteroskopie – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MEDITECH, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Svatopetrská 35/7, Brno-Komárov Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Zejména infuzní pumpy Argus, lineární dávkovače, injekční dávkovače, antidekubitní matrace Talley, podtlaková léčba ran, NPWT.

2GYNPRIVAT, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova 506/37, Brno-město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V naší gynekologické ordinaci léčíme močové inkontinence u žen moderní ambulantní metodou TVT Ajust a jedná se o miniinvazivní zákrok při operativním řešení stresové inkontinence. Provádíme preventivní vyšetření a předepisujeme hormonální antikoncepci.

3FERTIMED, s.r.o.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(33)
Boleslavova 246/2, Olomouc, Lazce

Specializujeme se na komplexní diagnostiku a léčbu neplodnosti, asistovanou reprodukci, dárcovství vajíček - oocytů a spermií, genetiku a miniinvazivní chirurgii. V našem centru se v roce 1995 narodilo první dítě po metodě IVF/ICSI v ČR.

4GYNEKO spol. s r. o.

Smetanova 954, Vsetín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní gynekologicko-porodnické ambulantní služby, 4D ultrazvuk, léčba neplodnosti, zákrokový sálek - hysteroskopie, urodynamická ordinace - řešení potíží s inkontinencí, vyřešení okultního krvácení ve stolici, vyšetření HPV, sono prsu pro samoplátce.


Firmy v dalších lokalitách


Hysteroskopie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hysteroskopie najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.