Gynekologické prohlídky – Morava

Gynekologická prohlídka je důležitou součástí zdravotní péče žen. Tato prohlídka se provádí u gynekologa, který se specializuje na zdraví žen a reprodukční orgány.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Gynekologie - MUDr. Gabriela Střítezská

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Nádražní 2512/71, Šternberk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Zaměřujeme se na gynekologickou prevenci, poradnu pro těhotné, vedení fyziologického i rizikového těhotenství, léčbu neplodnosti, ultrazvuková vyšetření, antikoncepční poradnu a poradnu pro ženy v klimakteriu.

2MAPO odborné ambulance s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(23)
třída Kosmonautů…, Praha 6 Bezdlužná

Naše síť specializovaných ambulancí se zaměřuje na chirurgické, ortopedické, gynekologické a dětské pacienty. Těm nabízíme komplexní péči s individuálním přístupem.

3GYNPRIVAT, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova 506/37, Brno-město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V naší gynekologické ordinaci léčíme močové inkontinence u žen moderní ambulantní metodou TVT Ajust a jedná se o miniinvazivní zákrok při operativním řešení stresové inkontinence. Provádíme preventivní vyšetření a předepisujeme hormonální antikoncepci.

4MUDr. Ivo Sládek- Gynekologické centrum MAXIMA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámečnická 87/1, Brno-město Bezdlužná

Provozuji gynekologii a provádíme gynekologické prohlídky a vyšetření ultrazvukem a operace i také ošetření laserem a těhotenské testy a dále nabízíme těhotenskou a antikoncepční i také sexuologickou poradnu i poradnu pro patologie prsů. Poskytujeme očkování proti rakovině děložního čípku.

5MUDr. Lenka Kneslová - Gynekologická ambulance1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Naše ordinace Gynekologie Brno se zaměřuje jak na gynekologickou problematiku, tak i na porodnickou péči, včetně těhotenské poradny.

6MUDr. Jaroslav Matějík

Poskytujeme komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči.

7GYNEKOLOGIE BRNO s.r.o

3.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Soukromá gynekologická ordinace MUDr. Romany Průšové v Brně. Komplexní gynekologická a těhotenská péče, problematika neplodnosti a očkování proti rakovině děložního čípku.

8MUDr. Eva Kelnerová s.r.o. - gynekologie

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 2394/1b, Blansko
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby v oblasti gynekologie zahrnující preventivní prohlídky, gynekologické vyšetření a léčení gynekologických problémů. Gynekolog poradí s výběrem antikoncepce nebo jak řešit klimakterické a sexuologické obtíže.

9Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Otevřeno od 8:00

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

10Dr. Kučera Ladislav

Znojemská 235, Moravský Krumlov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace a poskytujeme komplexní gynekologickou péči. Dále nabízíme preventivní gynekologické prohlídky.


Firmy v dalších lokalitách


Gynekologické prohlídky v lokalitě Morava – detailní popis

Během prohlídky se provádí řada testů a vyšetření, které pomáhají diagnostikovat a prevencovat různé gynekologické problémy.

Mezi nejdůležitější části gynekologické prohlídky patří:

1. Anamnéza - lékař se ptá na zdravotní problémy, menstruační cyklus, sexuální aktivitu a další informace, které mohou pomoci při diagnostice.

2. Vizitace - lékař provádí vizuální kontrolu genitálií a prsů.

3. Krevní testy - provádí se krevní testy, které mohou odhalit různé problémy, jako jsou například infekce nebo hormonální nerovnováhy.

4. Pap test - tento test slouží k odhalení rakoviny děložního čípku. Během testu se odebírá vzorek buněk z děložního čípku a posílá se na laboratorní vyšetření.

5. Ultrazvuk - ultrazvukové vyšetření se používá k vizualizaci vnitřních orgánů, jako jsou děloha, vaječníky a vejcovody.

6. Kolposkopie - tento test se používá k prohlídce děložního čípku a vagíny pomocí speciálního nástroje nazývaného kolposkop.

7. Mammografie - toto vyšetření slouží k odhalení rakoviny prsu. Během mammografie se provádí rentgenové snímky prsů.

v oblasti Morava je možné absolvovat gynekologickou prohlídku u několika gynekologů. Mezi nejznámější patří MUDr. Jana Nováková a MUDr. Petra Svobodová. Tyto lékařky nabízejí kompletní gynekologické prohlídky včetně všech výše uvedených testů a vyšetření.

Je důležité, aby ženy podstupovaly pravidelné gynekologické prohlídky, aby byly schopny odhalit a léčit různé gynekologické problémy včas. Tyto prohlídky jsou obvykle doporučovány jednou ročně, ale mohou být častější v závislosti na zdravotním stavu ženy.