Asistovaná reprodukce, umělé oplodnění – Morava

Asistovaná reprodukce, známá také jako umělé oplodnění, je medicínský postup, který umožňuje těhotenství u párů, kteří se snaží o dítě, ale mají problémy s přirozeným početím. Tento postup může být proveden různými způsoby, včetně inseminace, in vitro fertilizace (IVF) a intracytoplazmatické…

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1PB INVEST s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinky 48/122, Brno Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení se nachází v reprezentativních nově zrekonstruovaných prostorách ve středu města Brna.

2EuroFertil CZ a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(77)
Hrušovská 2678/20, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Klinika reprodukční medicíny. Provádíme diagnostiku a léčbu neplodnosti, umělé oplodnění. Využíváme nejmodernějších postupů k léčbě neplodnosti metodami asistované reprodukce. Při naši léčbě máme 90% úspěšnost.


Firmy v dalších lokalitách


Asistovaná reprodukce, umělé oplodnění v lokalitě Morava – detailní popis

1. Inseminace - Tento postup zahrnuje vložení spermatu do dělohy ženy pomocí tenkého katétru. Sperma mohou být buď od partnera nebo od dárce spermatu. Inseminace se obvykle provádí v případě, že muž má nízkou kvalitu spermatu nebo žena má problémy s průchodností vejcovodů.

2. In vitro fertilizace (IVF) - Tento postup zahrnuje oplodnění vajíčka mimo tělo ženy v laboratoři a následné vložení embrya do dělohy. IVF se obvykle provádí v případě, že žena má problémy s ovulací nebo má poškozené vejcovody.

3. Intracytoplazmatická spermiová injekce (ICSI) - Tento postup zahrnuje vložení jednoho spermatu přímo do vajíčka v laboratoři. ICSI se obvykle provádí v případě, že muž má velmi nízkou kvalitu spermatu nebo má problémy s ejakulací.

Asistovaná reprodukce je poměrně běžný postup a mnoho párů využívá tuto metodu k dosažení těhotenství. v oblasti Morava je k dispozici několik klinik specializujících se na asistovanou reprodukci, které nabízejí širokou škálu služeb včetně inseminace, IVF a ICSI.

Při výběru kliniky pro asistovanou reprodukci je důležité zvážit několik faktorů, včetně zkušeností lékařů, úspěšnosti postupů a nákladů. Je také důležité mít realistická očekávání a být připraven na možné komplikace.

Asistovaná reprodukce může být pro mnoho párů zdrojem naděje a radosti, ale také může být stresující a emocionálně náročná. Proto je důležité mít podporu rodiny a přátel a využít psychologickou podporu, kterou nabízejí kliniky pro asistovanou reprodukci.