Grilování, rožnění – Morava

Grilování a rožnění jsou oblíbenými aktivitami v oblasti Morava. Lidé zde rádi tráví čas s rodinou a přáteli u grilu, kde si připravují lahodné pokrmy na rožni.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Restaurant u Macků s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Dvorského 92/32, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Naše restaurace se nachází v srdci Svatého Kopečka nedaleko barokní baziliky. Nabízíme speciality české domácí kuchyně, vynikající polévky i bezmasá jídla. Restauraci lze pronajmout k pořádání oslav a hostin.

2Hotel Kurdějov a.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(682)
Kurdějov 88, Kurdějov

Jsme hotelový komplex na Jižní Moravě má 160 lůžek a kongresový sál pro 200 lidí a sál pro 120 lidí a 9 školících místností a tenisovou halu a 4 dráhy bowling a vinný sklep a vinárnu a vinotéku moravských vín s 500 vzorky a specialista na firemní akce a školení a teambuilding. Nabízíme posezení ve…

3Oldřich Sadílek- Hotel Kraví hora

4.4
★★★★★
★★★★★
(1909)
Bořetice 461, Bořetice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Kongresový hotel u obce Bořetice. K dispozici je restaurace Gourmet, letní terasa s grilováním, posezení ve vinném sklepě, konferenční sál či salonky přizpůsobeny přání klienta a wellness centrum. Ubytování pro 72 osob. Prostory hotelu jsou ideální volbou pro firemní, společenské nebo rodinné akce.

4AUTO WOZAR, s.r.o. - autokemp2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(1230)
Lednice, Lednice Bezdlužná

Autokemp Apollo je středem turistických a cyklistických stezek v překrásné přírodě Lednicko-valtického areálu.V kempu se každý den kromě neděle griluje a ve střebu, v pátek a v sobotu hrají místní country skupiny a cimbálové muziky.

5NÁRODNÍ DŮM Prostějov o.p.s.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(398)
Vojáčkovo nám. 218, Prostějov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Zajistíme kompletní catering pro firemní či společenskou akci pro 40 až 400 lidí. V minulosti se zde natáčely některé záběry k seriálu Četnické humoresky (III.série). Dále zajistíme jídlo, pití, číšníky i nábytek. Uspořádáme rauty, bankety, večírky či zahradní párty s grilováním.

6SMHZ, spol. s r.o.- Hotel a Restaurace KATHAREIN

4.5
★★★★★
★★★★★
(665)
Ratibořská 1580/37, Opava, Kateřinky
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Hotel Katharein leží v bezprostřední blízkosti historického jádra Opavy. K dispozici je 23 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 13 jednolůžkových pokojů s klimatizací, se stylovým interiérem. Součástí hotelu restaurace s celkovou kapacitou 190 míst včetně terasy.

7Michalčík Milan - Restaurace Pod starou knihovnou

Kollárova 528/1, Kroměříž
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

RESTAURACE POD STAROU KNIHOVNOU nabízí posezení v krásných prostorách bývalé knihovny Kroměříže, která se nachází na ulici Kollárova. Nabízíme Vám široký výběr denního menu, odpoledních moučníků s výbornou kávou Hausbrandt a příjemné večerní posezení u dobré večeře s kvalitním vínem z Valtic nebo…

8Císař Jiří

3.7
★★★★★
★★★★★
(111)
Čs. armády 890, Břeclav Bezdlužná

Provozujeme širokou sít hospůdek, restaurací, barů a nyní i s cukrárnou. Pravidelně pořádáme hudební akce a grilování.

9Slovácký Šenk

Radějovská 954, Strážnice
Otevřeno od 15:00

Restaurace SLOVÁCKÝ ŠENK s minipivovarem SLAVJAN ve Strážnici Vás rád přivítá ve svých stylových prostorách. Klademe velký důraz na naše pivo, které je vždy perfektně ošetřené a má optimální teplotu. Na čepu máme i Radegast, ale hlavně zdejší Strážnický Slavjan. V restauraci máme 2 salónky, které…

10U REZAVÉHO RYTÍŘE

U REZAVÉHO RYTÍŘE, se sídlem Opavská 712, 747 41, Hradec nad Moravicí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63612, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Grilování, rožnění v lokalitě Morava – detailní popis

Tento způsob vaření je nejen chutný, ale také zdravý, protože při něm maso ztrácí tuky a zůstává šťavnaté. V oblasti Morava najdete mnoho restaurací a hospod, které nabízejí grilovaná jídla na rožni. Pokud si chcete užít grilování a rožnění v přírodě, můžete vyrazit na piknik do některé z místních parků nebo na okolní louky. Grilování a rožnění jsou skvělým způsobem, jak si užít letní dny v oblasti Morava.