Bezlepkové restaurace – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1SINALUNGA s.r.o. - Obědy v Brně

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Divadelní 3, Brno
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Zajistíme obědy pro Vaše zaměstnance a můžete se najíst i v naší provozovně uprostřed Brna. Můžeme Vám nabídnout tradiční českou kuchyni, ale i speciální stravování teplé i studené kuchyně.

2Restaurace Polanečka

4.9
★★★★★
★★★★★
(35)
Valašská Polanka 49, Valašská Polanka
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Provozujeme novou rodinnou restauraci ve Valašské Polance. Vaříme pro vás výborná jídla z poctivých surovin. U nás si vyberete z denního menu, ze stálého menu i pizza menu.

3Cukrářská výroba Mopeka

Kojátky 33, Kojátky
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná

Firma se zabývá ruční cukrářskou výrobou cukrovinek s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme domácí linecké pečivo, kokosové kmeny více příchutí, čajové pečivo, kokosky, korpusy, medovníky a medové pláty na výrobu medovníků.

4Pekárna IVANKA s.r.o.6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tylova 661, Moravský Krumlov Bezdlužná

Jsme rodinné pekařství, jehož tradice sahá až do konce 19. století. V současné době patříme ke špičce pekařských a cukrářských podniků. Naši zaměstnanci denně vyrábí na desítky produktů, které jsou k dostání v našich prodejnách. Stojí za námi spousta spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí…

5Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. - restaurace2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kunovská 664, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Hotelová nekuřácká restaurace se zahrádkou. Česká a mezinárodní kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje i vegetariánská, bezlepková, redukční a diabetická strava. Pouze pro hotelové hosty.

6Vintrová Miloslava

Masarykova 149, Luhačovice
Otevřeno od 6:30

Naše pekařství pro Vás peče tradiční pečivo a také pečivo z Bílých Karpat již od roku 1992. Pečeme pro vás jak tradiční čerstvé pečivo tak pečivo trvanlivé dále cukrářské výrobky i dorty na objednávku.

7Penzion Lion Modřice

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 1016, Modřice Bezdlužná

Provozujeme penzion s restaurací. Poskytujeme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním balkonem a koupelnou. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost přistýlky. K dispozici je uzavřené parkoviště a hotelová taxislužba. V restauraci Balaboosta nabízíme klasickou českou kuchyni a…

8LP catering & events s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Počáteční 1259/17, Slezská Ostrava Bezdlužná

Naše společnost LP catering & events s.r.o. nabízí veškeré cateringové služby. Naší největší předností je adaptace pro jakoukoli příležitost a rozsah. Vytvoříme dokonale padnoucí menu, včetně květinové výzdoby pro oslavy.

9Jařabová Ludmila - cukrárna JAŘABOVÁ

Horní náměstí 170/24, Opava, Město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme cukrárnu. Vyrábíme a prodáváme věnečky, trubičky, větrníky a různé druhy řezů, speciální jablkové štrůdly, koláče a cukrovinky. Zhotovujeme svatební, narozeninové, jubilejní dorty, nebo také dorty s vlastní fotografií.

10KAVÁRNA A CUKRÁRNA SLUNEČNICE

KAVÁRNA A CUKRÁRNA SLUNEČNICE, se sídlem Hlubčická 2191/28, 794 01, Pod Bezručovým vrchem-Krnov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Firmy v dalších lokalitách


Bezlepkové restaurace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bezlepkové restaurace najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.