Gastroskopy – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Gastroenterologická ambulance s.r.o.

1.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Vyšetřujeme a léčíme onemocnění zažívacího traktu - žaludku, jícnu, tenkého i tlustého střeva, konečníku, onemocnění jater, žlučového systému a slinivky břišní. Věnujeme se diagnostice a následnému sledování pacientů s onemocněním potravinových nesnášenlivostí.

2PrimaVet - Veterinární klinika

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Obvodová 3607/19, Kroměříž
Otevřeno od 8:00

V naší praxi již půl roku používáme flexibilní endoskop Olympus GIF typ E. Spektrum použití zahrnuje gastroskopii - endoskopické vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva. Pohotovost 24hodin.

3MUDr. Skálová Pavla s.r.o.

tř. Svobody 1067/32, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Gastroenterologie a interní lékařství. Provádíme gastroenterologická vyšetření, léčbu, poradenství, gastroskopii,rektoskopii a kolonoskopii, stavění krvácení,polypektomii, EKG, interní vyšetření.

4MUDr. Radka Košková s.r.o.- MUDr. Iva Lerchová1 pobočka

Pracuji jako gastroenterolog v gastroenterologické ambulanci MUDr. Radky Koškové. Provádíme sonografie břicha, gastroskopii, kolonoskopii. Konzultační činnost pro pacienty s potížemi zažívacího ústrojí.

5MUDr. Libor Man endochirurgie s.r.o.1 pobočka

Kotěrova 5529, Zlín Bezdlužná

Poskytujeme služby v oboru chirurgie a endoskopie. Dále zajišťujeme všeobecné a úrazové vyšetření ambulantní chirurgie, endoskopii metodou gastroskopie, rektoskopie, kolonoskopie a polypektomie. Mimo jiné nabízíme břišní ultrasonografii, diagnostiku a léčbu onemocnění konečníku a tlustého střeva.


Firmy v dalších lokalitách


Gastroskopy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastroskopy najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.