Magnetické rezonance – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Kardio - Line spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Antonínská 552/5, Brno-Veveří Bezdlužná

Zaměřujeme se na distribuci zdravotnických přístrojů a vybavení do wellness a fitness. Dodáváme produkty významných světových značek. U námi dodaných přístrojů zajišťujeme instalaci a následný pravidelný servis včetně technických kontrol. V případě zájmu některé typy přístrojů zapůjčíme.

2PRIME MEDICAL TECHNOLOGIES s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Křižíkova 3011/68i, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Jsme zdravotnické nestátní zařízení a poskytujeme služby a to v odbornosti radiologie i zobrazovací metody a dále provádíme vyšetření metodou magnetické rezonance a yšetřujeme pacienty na základě žádanky od svého lékaře a vyšetření je hrazeno pojišťovnou.

3MUDr. Vlasta Motlová - dětská neurologie

Žerotínovo náměstí 6, Veveří
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Dětská neurologie. Ambulance v Bílém domě.

4WEGA - mipos s.r.o.

Nabízíme prodej lékařských a laboratorních přístrojůa provozujeme vývoj i výrobu diagnostických ultrazvuků a také systémů EKG a dále i magnetické rezonance.

5Klinika JAGGY, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(670)
Komárovská 353/5, Brno-Komárov Bezdlužná

Jsme specializovaná klinika a první magnetická rezonance pro malá zvířata a specializujeme se na dermatologie a neurologii a ortopedii a urologii a chirurgii a rentgenologii a endoskopii a artroskopii. A dále nabízíme prodej krmiva Eukanuba a pohotovost a také i hospitalizaci.

6Saegeling Medizintechnik, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Řipská 1153/20a, Brno-Slatina Bezdlužná

Prodáváme a zajišťujeme servis v oblasti anestézie a monitorování a magnetické rezonance i také spánkové medicíny a oxygenoterapie a OSA a MR a SAS a homecare a také nabízíme dodávání kyslíkových koncentrátorů a pulzní oxymetr do MR a nosní masky a zajišťovací popruhy.

7MEDIHOPE s.r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Mathonova 291/1 , Prostějov Bezdlužná

V našem zdravotnickém zařízení provádíme vyšetření magnetickou rezonancí.


Firmy v dalších lokalitách


Magnetické rezonance v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Magnetické rezonance najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.