Extrakce, trhání osmiček – Morava

Extrakce a trhání osmiček jsou zákroky, které se provádějí v zubním lékařství. Tyto zákroky jsou často nutné, když jsou zuby poškozené nebo jsou v nepříznivé poloze.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1ILABO, spol. s r.o.

Masarykovo náměstí…, Kyjov-Nětčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme laboratorní techniku pro laboratoře chemické, potravinářské, vodohospodářské, výzkumné, zdravotnické, školské zařízení. Prodáváme laboratorní přístroje, laboratorní mlýny značek FRITSCH a IKA. Věnujeme se měření velikosti částic.

2Oční lékař - ambulance Brno, MUDr. Hana Hendrychová

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Křenová 261/65c, Brno-Trnitá
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Oční ambulance - kompletní vyšetření zraku,stanovení refrakce (dioptrická hodnota brýlí), vyštření očního pozadí (přímou a nepřímou oftalmoskopií),vyšetření předního a zadního segmentu oka a extrakce cizích těles z očí, posouzení schopnosti řízení motorových vozidel.

3MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

4František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

5ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

6Stomatologické studio D s.r.o.

Provozuji stomatologickou ordinaci. Provádím pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých a dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Také zhotovím rentgenové snímky a provedu vytržení zubů, neboli extrakce, a v případě ztráty ošetřím defekty chrupu různými typy náhrad.

7Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Otevřeno od 8:00

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

8MVDr. Petr Goldemund1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Grohova 538, Holešov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Všeobecná veterinární ordinace. Možnost dojezdu za pacientem. Zajišťujeme laboratorní vyšetření. Odstraníme zubní kaz, diagnostikujeme onemocnění Vašeho mazlíčka. Možnost zakoupení krmiva v naší veterinární ordinaci.

9Šmejdovcová Blanka, MUDr.-stomatologické ordinace

Provozuji stomatologickou ordinaci. Provádím pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých a dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Také zhotovím rentgenové snímky a provedu vytržení zubů, neboli extrakce, a v případě ztráty ošetřím defekty chrupu různými typy náhrad.


Firmy v dalších lokalitách


Extrakce, trhání osmiček v lokalitě Morava – detailní popis

Extrahovat zub znamená odstranit ho z ústní dutiny, zatímco trhání osmiček se týká specifického typu zubů, které se nacházejí v zadní části úst.

Extrakce zubů se provádí z mnoha důvodů, včetně zubního kazivosti, zánětu dásní, poškození zubu nebo přílišného stlačení zubů v ústech. Extrahovat zuby mohou být také nutné při přípravě na ortodontickou léčbu nebo při chirurgickém zákroku. Extrahovat zuby mohou být také nutné při přípravě na ortodontickou léčbu nebo při chirurgickém zákroku.

Trhání osmiček se týká specifického typu zubů, které se nacházejí v zadní části úst. Tyto zuby se nazývají osmičky, protože většinou dorůstají v období mezi 17 a 25 lety. Osobě mohou způsobovat problémy, pokud nevyrostou správně nebo pokud jsou v nepříznivé poloze. V takovém případě může být nutné je trhnout.

v oblasti Morava jsou k dispozici zubní lékaři, kteří jsou odborníky na extrakce a trhání osmiček. Tito lékaři mají k dispozici moderní vybavení a technologie, které umožňují provádět tyto zákroky s minimálním rizikem pro pacienta. Pokud má pacient potíže s osmičkami nebo potřebuje extrakci zubu, měl by se obrátit na zubního lékaře v oblasti Morava.

Doplňující informace o extrakci a trhání osmiček:

- Extrahování zubů může být prováděno buď místní anestézií nebo celkovou anestézií.
- Po extrakci zubu může být nutné aplikovat stehy nebo tamponádu, aby se zabránilo krvácení.
- Po trhání osmiček může být nutné aplikovat ledovou obklad na místo, aby se snížil otok.
- Po extrakci nebo trhání osmiček by měl pacient dodržovat pokyny zubního lékaře ohledně péče o ránu a stravy.
- Pokud má pacient potíže s osmičkami nebo potřebuje extrakci zubu, měl by se obrátit na zubního lékaře co nejdříve, aby se zabránilo dalším komplikacím.