Denní stacionář – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1CHARITA PŘEROV1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Šířava 1295/27, Přerov – Přerov I…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Oblastní charita Přerov poskytuje sociálně-zdravotní služby, humanitární pomoci. Organizace je řazena k složkám Arcidiecézní charity Olomouc.

2Sanus Brno5 poboček

Děláme preventivní proceduru nemocí tlustého střeva a to spočívá ve výplachu a proplachování tlustého střeva vodou a také poskytujeme terénní zdravotní a sociální péči. Zaměřujeme se na domácí zdravotní péče, pečovatelskou službu a hospicovou péči. Provozujeme půjčovnu kompenzačních pomůcek.

3Diecézní charita Brno - Dům léčby s hospicem sv. Josefa135 poboček

Poskytování péče nevyléčitelně nemocným, podpora jejich potřeb v době nemoci či v období umírání.

4Charita Kyjov4 pobočky

Posláním Charity je vyhledávat a pomáhat lidem v nouzi bez ohledu na jejich původ, rasu, etnickou příslušnost, barvu pleti, národnost, jazyk, věk, zdravotní stav, ekonomickou situaci, pověst, zásluhy, rozumovou úroveň, bez přihlédnutí k tomu, jak se podílí na životě společnosti, k jejich víře a…

5Domov důchodců Božice, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Božice 188, Božice Bezdlužná

Nabízíme poskytování pobytových sociálních služeb a to pro seniory. Myšlenka péče o přestárlé a opuštěné občany formou ústavního zaopatření našla v Božicích svůj ohlas již koncem 19.století.

6Hospic sv. Alžběty v Brně1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Kamenná 36 , Brno-staré brno Bezdlužná

Provozujeme dobročinný bazar.

7Charita Šternberk2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Opavská 1385/13, Šternberk
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Pečovatelské služby, denní stacionář pro osoby s mentálním a somatickým handicapem či sociálně psychologické poradny. Humanitární šatník. Provoz klubu pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Zajištění pomoci při osobní hygieně, přípravě stravy a úklidu domácnosti.

8Charita Uničov2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Šternberská 497, Uničov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Pečovatelská služba denního stacionáře pro osoby s mentálním a somatickým handicapem. Půjčujeme kompenzační a zdravotní pomůcky.

9POMADOL s.r.o.

Agentura zdravotních sester, fyzioterapeutek, pečovatelek a porodních asistentek. Nabídka domácí zdravotní a pečovatelská služba, mobilní hospic. Nabízíme cvičení a plavání pro těhotné, příprava k porodu, laktační poradenství. Půjčovna kompenzačních pomůcek.

10Obec Hodonice - Dům s pečovatelskou službou3 pobočky

Obecní 404, Hodonice
Otevřeno do 15:45
Bezdlužná

Byty mají charakter bytu zvláštního určení dle § 10 zákona č. 102/1992 Sb. Je zde 32 bytových jednotek, z toho 25 garsoniér tj. pro jednu osobu a 7 bytů 1+1 pro dvě osoby. Z celkového počtu bytových jednotek jsou čtyři garsoniéry a jeden byt přizpůsoben pro invalidní občany. Pečovatelky zajišťují…


Firmy v dalších lokalitách


Denní stacionář v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Denní stacionář najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.