Defibrilátory – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeněk Vymětal - praktický lékař pro dospělé

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 5, Uničov Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Uničov. Léčebně preventívní péče v oboru všeobecného praktického lékařství se všemi pojišťovnami nasmlouvány výkony nad rámec základních výkonů. Naše ordinace disponuje těmito přístroji- Počítačové EKG - stanovení poruch srdečního rytmu,poruchy prokrvení…

2Kardio - Line spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Antonínská 552/5, Brno-Veveří Bezdlužná

Zaměřujeme se na distribuci zdravotnických přístrojů a vybavení do wellness a fitness. Dodáváme produkty významných světových značek. U námi dodaných přístrojů zajišťujeme instalaci a následný pravidelný servis včetně technických kontrol. V případě zájmu některé typy přístrojů zapůjčíme.

3Byrtusová Naděžda - zdravotnické potřeby

K Nemocnici 177/36, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej širokého sortimentu zdravotnických potřeb.

4FORMED, společnost s ručením omezeným

Nový Jičín 103, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na periodické bezpečnostní kontroly, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení a tlakových nádob. K dalším činnostem patří školení, odborné konzultace a posudky. Opravy a prodej zdravotnické techniky - biolampy, defibrilátory, EKG monitory, infuzní pumpy, resuscilátory.


Firmy v dalších lokalitách


Defibrilátory v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Defibrilátory najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.