Polohovací lůžka – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1CMT CZ s.r.o.

Firma CMT CZ s.r.o. působí od roku 2001 na českém trhu a zabývá se výrobou motorických polohovacích roštů, zdravotními postelemi do domovů, penzionů, nemocnic, do domácí péče, kováním a polohovacími mechanismy na válendy, zakázkové práce, kovovýroba, schodiště, brány mříže, kovový nábytek, vybavení…

2MEDISIMED s. r. o.

Naše společnost Vám nabízí služby v oboru zdravotnictví. Zaměřujeme se na prodej zdravotních pomůcek.

3Invira s.r.o. - postelova.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(278)
Paličkova 75/2 , Nová Ves
Otevřeno do 16:30

Společnost Invira s.r.o.- postelová nabízí prodej a pronájem zdravotní techniky po celé ČR. Základem sortimentu jsou polohovací postele, invalidní vozíky, antidekubitní matrace, schodolezy a chodítka, ale i další zdravotní pomůcky.

4VINKLAR DUŠAN-HEROS-VÝROBA POLOHOVACÍCH LŮŽEK

VINKLAR DUŠAN-HEROS-VÝROBA POLOHOVACÍCH LŮŽEK, se sídlem Beskydská 45, 741 01, Žilina-Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní…

5Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., okresní organizace Prostějov

Půjčování kompenzačních pomůcek. Nabízíme polohovací lůžka, ortopedické vozíky, chodítka, WC křesla, servírovací stolky, podpažní berle a další.

6ORTOMAX, spol. s r.o.

Naše společnost poskytuje prodej a pronájem elektrických nebo mechanických nemocničních lůžek včetně příslušenství, invalidní vozíky, toaletní křesla, chodítka, pomůcky pro usnadnění péče o nemocného v domácím prostředí a pod.


Firmy v dalších lokalitách


Polohovací lůžka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Polohovací lůžka najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.