Chladničky na mléko ke kávovarům – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MODIOS spol. s r.o.

MODIOS spol. s r.o. Velkoobchodní činnost a distribuce mléčného a chlazeného sortimentu v Brně a velké části Jihomoravského kraje. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia, menzy,…

2Bílek Filtry, s.r.o.

Nová 135, Josefov Bezdlužná

Jsme českým výrobcem průmyslových filtrů převážně do potravinářských odvětvích jako je vinařství, pivovarnictví, mlékárenství a likérnictví. Dále řešíme filtraci a sanitaci v chemickém, strojním i farmaceutickém průmyslu. Mezi naše hlavní přednosti patří schopnost navrhnout a dodat komplexní…

3isocorp brno, s.r.o.

Provádíme tepelné izolace technologických zařízení (kotle, turbíny, filtry, odtahy spalin), potrubních rozvodů, tepelné a chladové izolace v chemickém průmyslu, potravinářském průmyslu (mlékárny, pivovary), izolace vzduchotechnických zařízení apod.

4Driml s.r.o.

Dvořákova 645/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Farmářské a chovatelské potřeby. Nabízíme vše pro drůbež, prasata, skot, ovce, kozy, pro exotické ptactvo, koně. Dále prodáváme elektrické ohradníky, potřeby pro stáje a farmy, veterinární potřeby a další.

5VYROUBAL TEXTILES, s.r.o.1 pobočka

Vyroba a zpracování netkané textilie pro zdravotnictví a průmysl. Zajistíme potisk netkané textilie. Nabízíme filtrace mléka, chladicích a řezných emulzí a netkaný textil Pervin, Perlan, Lakta, Fiché, Vigonit či Neotex.


Firmy v dalších lokalitách


Chladničky na mléko ke kávovarům v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladničky na mléko ke kávovarům najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.