Bytová správa Ministerstva vnitra, MV – Morava

Bytová správa je důležitou oblastí, kterou se zabývá Ministerstvo vnitra. MV se snaží zajistit kvalitní a efektivní správu bytů pro obyvatele celé země.

1–10 firem z 266 nalezených Filtry

1Matras & Matras reality, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 910…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specialisté na prodej a pronájem bytů a RD v Brně a okolí. Spolupráce v rámci Asociace realitních kanceláří s dalšími realitkami - rozšíření nabídky nemovitostí dalším poptávajícím klientům na trhu.Zajistění aktuálních podkladů z katastru nemovitostí.

2ENCOM, spol. s r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Vrchlického sad…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

3Brněnská správa nemovitostí, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Jiráskova 222/18, Brno-Veveří Bezdlužná

Zabýváme se komplexní správou bytových a nebytových prostor.

4MÁJ, stavební bytové družstvo

Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MÁJ, stavební bytové družstvo nabízí své dlouholeté zkušenosti s prováděním správy nemovitého majetku. Nabídka je určena vznikajícím společenstvím vlastníků jednotek i fyzickým osobám – majitelům nemovitostí.

5Vrtílek s.r.o.1 pobočka

2.1
★★★★★
★★★★★
(22)
Masarykovo náměstí…, Vyškov-Město Bezdlužná

Firma je podnikatelský subjekt který působí ve Vyškově v oblasti služeb pro domácnosti již od svého založení v roce 1997 a jeho tradice sahá již do počátku 90. let minulého století. Firma se po roce 2000 začala systematicky zabývat správou nemovitostí a realitní činností.

6MOP BRNO, spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Žebětínská 821/70, Brno-Kohoutovice

Provádění bytové správy.

7BYTASEN, spol. s r.o.6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kotěrova 1730/1b, Brno Bezdlužná

Správa, údržba a dražba nemovitostí bytového a komerčního charakteru.

8HODOŇAN, stavební bytové družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Pískách 3275/3, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťování bydlení a služeb s bydlením spojených. Správa, údržba a provoz bytového fondu. Staráme se i o nebytové prostory. Zaměřujeme se na Hodonín a jeho blízké okolí.

9NOVÝ DOMOV, stavební bytové družstvo

Okružní 875/19a, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Správa nemovitostí, bytů, domů a garáží. Základní společenství vlastníků, pronájem vlastních nemovitostí. Jsme na trhu již více než 50 let.

10Jiří Drašar, a.s. (pobočka Brno-Žabovřesky)2 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Veveří 2581/102, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Správa nemovitostí, údržba budov. Havarijní služba na čísle 568838112. Provoz realitní kanceláře.Stránky obsahují zejména kontakty a internetové propojení na jednotlivé pracovníky naší společnosti, přehled a nabídku poskytovaných služeb, údaje o správě jednotlivých nemovitostí, informace pro…


Firmy v dalších lokalitách


Bytová správa Ministerstva vnitra, MV v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je mnoho bytových jednotek, které potřebují správu a údržbu. Proto je důležité, aby bytová správa byla zajištěna kvalifikovanými odborníky, kteří mají zkušenosti s tímto oborem. MV se snaží spolupracovat s místními správci bytů a vytvářet pro ně podmínky, které jim umožní plnit svou práci co nejlépe. Díky tomu mohou obyvatelé bytů v oblasti Morava očekávat kvalitní a profesionální služby v oblasti bytové správy.