Domovní správa – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace2 pobočky

Pontassievská 317/14, Znojmo
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Naši hlavní činností je: - komplexní správa v oblasti bydlení ve vlastnictví města Znojma - zajišťování záležitostí v zájmu města při správě domovního fondu a dalších nemovitostí ve vlastnictví města Znojma - správa úseku tělovýchovy a sportu, provozování sportovních zařízení - zabezpečení…

2LEIS, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaštanová 495/64, Brno-Brněnské… Bezdlužná

Pracovat v příjemném prostředí s využitím moderních technologií, po práci se těšit na pohodlí domova a v delším volnu vyjet za odpočinkem na dovolenou k moři. To jsou sny snad každého z nás. A právě všechny tyto náročné požadavky se snaží svých klientům splnit akciová společnost LEIS. Garantovat…

3NOVÝ DOMOV, stavební bytové družstvo

Okružní 875/19a, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Správa nemovitostí, bytů, domů a garáží. Základní společenství vlastníků, pronájem vlastních nemovitostí. Jsme na trhu již více než 50 let.

4Domovní správa Prostějov, s.r.o.1 pobočka

Pernštýnské nám.…, Prostějov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Správa nemovitostí v majetku města, a to převážně bytových a nebytových prostor včetně technické správy. Mimo jiné vyrábění a distribuce tepla z blokových a bytových kotelen. Provoz městské tržnice.

5Stavební bytové družstvo v Hranicích

28. října 565, Hranice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Realizujeme správu staveb a domovních jednotek stejně jako jejich pravidelnou údržbu. Nabízíme možnosti rekonstrukcí a úprav bytových jednotek.

6DOMOV, stavební bytové družstvo

Sochorova 399/3, Vyškov-Předměstí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

DOMOV, stavební bytové družstvo, se sídlem Sochorova 399/3, 682 01, Vyškov-Předměstí, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. DrXXXIV 37, Krajský soud v Brně. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1960. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…

7Bytové družstvo AZ Domov, družstvo

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hády 1005/2c, Brno-Maloměřice

Provozujeme bytové družstvo.

8Hrdlička Milan - elektroinstalace

Provádění domovních elektroinstalací. Dále i údržby nemovitostí.

9Stavební bytové družstvo Moravská brána

Bezručova 1416 , Hranice
Otevřeno od 7:00

Zajišťujeme správu a údržbu domovních jednotek.

10OMNIA REAL - Mgr. Alena Krajčíková1 pobočka

Zajišťujeme zprostředkování nákupu, prodeje a výměny realit včetně kompletního servisu. Nabízíme správu nemovitostí včetně domovnické činnosti, úklid bytových a nebytových prostor, čištění budov a oken.


Firmy v dalších lokalitách


Domovní správa v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Domovní správa najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.