Bylinkářství - léčivé byliny, směsi – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Klášterní officína s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kalouskova 637/35, Rousínov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Klášterní officína,navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren. Jejím cílem je znovuobjevení zapomenutých receptur a finanční podpora obnovy významného kulturního a duchovního centra Benediktinského kláštera v Rajhradě u Brna. Nabízíme bylinné likéry, džemy a pomazánky, grilovací omáčky

2M - PHARM s.r.o.

Pekařská 397/5, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme prodej léků i také farmaceutických přípravků.

3TECO Brno, s.r.o. - Lékárna u Hippokrata

Kounicova 688/26, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péče i také poradenství o lécích a doplňcích výživy a nabízíme prodej léčebné kosmetiky Vichy a dále i produktů Walmark a Doliva a Bioderma.

4PharmDr. Boris Vítkovič - Lékárna na Štefánikové

Štefánikova 850/23, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Lékárna na Štefánikové. Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků, tak i léků na recept. Dále nabízíme prodej homeopatik, léčebné kosmetiky a veterinárních přípravků.

5In manus Dei s.r.o. - Lékárna U černého orla

Minská 104, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme širokou škálu výrobků firmy Bioderma. Dovážíme inkontinenční pomůcky zdarma. Nabízíme pro plátce platebními kartami - CASH BACK - tj. při platbě nad 300Kč možnost výběru hotovosti až do výše 1500,- Kč. Poskytujeme dárkové poukazy. Nově…

6F-Dental Hodonín, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Polní 4013/29, Hodonín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme prodej léčiv, zdravotnických prostředků a dentálních potřeb. Zaměřujeme se kromě distribuce zdravotnického materiálu také na provozování zařízení lékárenské péče, které spadají pod divizi farmacie.

7Lékárna Hradební s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Obchodní 1507, Uherské Hradiště Bezdlužná

Nabízíme sortiment volně prodejných léků, léků na předpis a dalších doplňků. Dále prodej bylinných čajů, homeopatie, inkontinenčních pomůcek. Nabídka veterinárních přípravků.

8Lékárna Za Mlýnem, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. V naší lékárně vám nabízíme léky na předpis i bez předpisu. Odborné poradenství.

9Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

5.0
★★★★★
★★★★★
(35)
Brodek u Konice 3, Brodek u Konice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme bylinné tinktury z pupenů rostlin. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používáme především vlastní suroviny, které pečlivě sledujeme a kontrolujeme. Léčivé rostliny máme pod kontrolou od jejich zasetí až po finální zpracování. Další služby: Platba kartou, Výdejní místo.

10Lékárna Zelený Anděl - Green wings s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Durďákova 2024/13a, Brno - Černá pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme moderní lékárna, která svým zákazníkům nabízí osobní přístup, profesionalitu a řadu zkušeností. Patříme k ověřeným lékárnám dle Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Vaše zdraví i spokojenost jsou pro nás důležité, proto vám rádi poskytneme také konzultaci. U nás nakoupíte snadno a rychle. Naši…


Firmy v dalších lokalitách


Bylinkářství - léčivé byliny, směsi v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bylinkářství - léčivé byliny, směsi najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.