Atletické kluby, oddíly – Morava

Atletické kluby a oddíly jsou v oblasti Morava velmi populární. Tyto kluby nabízejí širokou škálu sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie.

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, příspěvková organizace

3.9
★★★★★
★★★★★
(37)
Botanická 63/70, Brno Bezdlužná Ověřená

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka je školou s šestiletou a čtyřletou formou studia. Přibližně 20 % žáků naší sportovní školy jsou reprezentanti ČR, proto jejich studium vyžaduje individuální přístup ze strany učitelů. Absolvent našeho gymnázia získá potřebné znalosti a vědomosti ze všech…

2TJ Jiskra Otrokovice1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(51)
Sport. areál TJ…, Otrokovice

Tělovýchovná jednota s 19 sportovními oddíly se zaměřením na atletiku, kuželky, orientační běh, turistiku, sportovní gymnastiku a cyklistiku, stolní tenis. Vedeme družstva kopané, házené, volejbalu, veslování, lyžování, stolního tenisu, šach, jógy a jiná.

3Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace

Naše základní škola je členem sítě Tvořivých škol a Asociace školních sportovních klubů. Spolu s atletickým sportovním klubem BYAC Brno a sportovní agenturou Čibasport se zejména na prvním stupni zaměřujeme na všeobecnou sportovní přípravu dětí. Disponujeme jedním z nejkrásnějších sportovních…

4TJ Lokomotiva Břeclav

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

5Sportoviště města Uherské Hradiště, Stonky3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(26)
Stonky 860, Uherské Hradiště

Provoz víceúčelového sportoviště. Nabízíme atletický areál, fotbalové tréninkové hřiště, volejbalové, beachvolejbalové a tenisové kurty, basketbalové hřiště a skatepark. Centrum sportovních nadějí. Dále městský fotbalový a hokejový stadion i bruslení veřejnosti.

6SPORTOVNÍ KLUBY ZLÍN

Sportovní kluby Zlín jsou sdružením samostatných sportovních klubů ve Zlíně. Posláním SK Zlín je všestranně podporovat rozvoj tělesné výchovy, sportu a turistiky na úrovni města Zlína a vytvářet podmínky pro činnost sdružených sportovních klubů.

7Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Olympijská 4, Prostějov Bezdlužná

Provádí svou činnost částečně v objektu sportovní haly a jejího příslušenství. Významná část činnosti je realizována v zařízeních jiných organizací ve městě - Sportcentrum – DDM- pracoviště Vápenice 9, Dětské dopravní centrum Sportcentra – DDM a kondiční místnost. Sportcentrum jako největší…

9Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Provozujeme Základní školu Polešovice jejíž součástí je školní klub, knihovna, školní jídelna a školní družina. Nabízíme sportovní projekty, které byli vyhodnoceny jako tři nejlepší v EU. Pořádáme sportovní celostátní projekty, atletickou přípravku, olympijský víceboj, sportovní akce, kroužky.

10Atletický oddíl Slavia Havířov

Atletický oddíl Slavia Havířov, se sídlem Astronautů 859/2, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 10617, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Spolek. Založení v roce 2012. Více informací naleznete na našich webových…


Firmy v dalších lokalitách


Atletické kluby, oddíly v lokalitě Morava – detailní popis

Atletické kluby a oddíly jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí zlepšit svou kondici, posílit své tělo a zlepšit své sportovní výkony. V oblasti Morava najdete mnoho atletických klubů a oddílů, které nabízejí tréninkové programy pro běh, skok do dálky, vrh koulí a mnoho dalších disciplín. Tyto kluby jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí zlepšit své sportovní dovednosti a získat nové přátele. Pokud hledáte atletický klub nebo oddíl v oblasti Morava, určitě si vyberete z mnoha možností.