Zvýšíme prestiž slováckých vinařů. Nabízíme vína z této podoblasti, jako jsou Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Frankovka nebo Cabernet Moravia. Ochutnáte tak výjimečná a nezaměnitelná vína, která reprezentují celý region.
vinař, sdružení, víno, Slovácko, vinařská podoblast, Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Frankovka, Cabernet Moravia, réva, vinice, vinařství, odrůda, bílé víno, červené víno, vinařský spolek, vinařský region, ochutnávka, regionální produkt, vinařská tradice, vinařská turistika, degustace, vinotéka, vinařský festival, vinařský sklep, vinařský dům, vinařský zákon, vinařský rok, vinařský výrobce, vinařský průmysl, vinařský svaz, vinařský cech, vinařský obor, vinařský spolek, vinařský výrobek, vinařský produkt, vinařský sortiment, vinařský řád, vinařský atlas, vinařský kalendář, vinařská mapa, vinařská stezka, vinařská oblast, vinařská obec
Sdružení spojuje vinaře, kteří pěstují révu a vyrábějí vína na Slovácku. Usilujeme o vyšší uznání jejich práce a produktů. Těžištěm je produkce typických odrůd, jako je Ryzlink rýnský, Müller Thurgau, Frankovka a Cabernet Moravia. Naše vína ocení milovníci českých vín, kteří hledají autentický regionální charakter. Využijí je také restaurace a vinotéky pro doplnění svého sortimentu. Výsledkem je ochutnávka vín, která mají svůj osobitý původ a příběh.
Poptáváte firmu Sdružení slováckých vinařů
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.